آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 18 خرداد 1396 ساعت 13:30   |   کد مطلب: 27547
در کمیته ترویج فرهنگ ایثار و شهادت؛
پیکر پاک جانباز شهید زارع صبح شنبه تشییع می‌شود
پیکر شهید علی جواد زارع با استقبال جمعی از مسئولان و دوستداران شهید در عصر روز جمعه در مقابل فرمانداری،در روز شنبه تشییع می‌شود.

به گزارش نافع به نقل از خبرنگار آوای سیدجمال؛ صبح امروز در نشستی با حضور اعضای کمیته ترویج فرهنگ جهاد، ایثار و شهادت و یکی از بستگان   شهید علی‌جواد زارع مراسم تشییع، وداع و ختم برنامه ریزی شد.

 

پیکر پاک شهید علی‌جواد زارع پس از پایان نماز جمعه تهران در خیابان انقلاب تهران تشییع و به شهرستان اسدآباد منتقل میشود.

 

بعداز انتقال پیکر پاک شهید به زادگاهش اسدآباد، با استقبال جمعی از همسنگران، مسئولان، خانواده‌ها و بستگان ایشان قرار می‌گیرد و مراسم اصلی با عنوان وداع با شهید زارع در ساعت 10 شب 19 خرداد در مسجد حضرت سجاد(ع) برگزار میشود.

 

همچنین مراسم تشییع شهید باحضور مردم شهید پرور شهرستان از مسیرهای میدان امام(ره)، خیابان فرهنگ، میدان طالقانی(ساعت)،خیابان 15 خرداد، میدان آزادگان به سمت بهشت زهرا انجام میشود.

 

در این مراسم تشییع که قرار است با اجرای تشریفات نظامی با حضور نیروهای نظامی، سپاهی و انتظامی انجام شود و مراسم نماز میت نیز توسط امام جمعه این شهر انجام خواهد شد.

همچنین مراسم ختمی برای این شهید والامقام در شامگاه شنبه 20 خرداد ماه رأس ساعت 10 شب در مسجد جامع اسدآباد انجام شود.

 

جانباز شهید ‌علی‌جواد زارع مسئول دفتر نماینده شاهین شهر و میمه بود که در حادثه تروریستی ۱۷خرداد ۹۶ در مجلس شورای اسلامی به شهادت نائل آمد.

 

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما