دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 17 خرداد 1396 ساعت 15:35   |   کد مطلب: 27530
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اقدام تروریست ها در مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر امام (ره) تبلیغی بود و قصد ایجاد رعب و وحشت در سطح مردم داشتند.

به گزارش نافع،امیر خجسته در رابطه با اتفاقات تروریستی امروز در گفت و گو با خبرنگار نافع اظهار داشت: با توجه به اینکه استکبار جهانی ضربه محکمی از جمهوری اسلامی خورده است و اتفاقات اخیری هم که رخ داد؛ حضور چهل میلیونی مردم در انتخابات سیلی محکمی به استکبار جهانی بود، اوضاع و احوال منطقه و شکست عربستان به هر طریق ممکن اینها به دنبال وارد کردن آسیب به جمهوری اسلامی ایران بودند.

 

وی افزود: چون ما امن ترین کشور جهان هستیم حتی اروپا که تروریست ها را تربیت کردند، هزینه کردند نیز الان امنیت ندارد.

 

خجسته اذعان داشت: کاری که امروز انجام شد تروریست ها از طریق مراجعین مجلس وارد شدند، 4نفر بودند که قصد رعب و وحشت در سطح مردم و ایجاد صحنه بین المللی داشتند کار مهمی نتوانستند انجام بدهند و این اقدام آنها تبلیغاتی بوده است.

 

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با ابراز تأسف افزود: تروریست ها با لباس زنانه وارد مجلس شده و در پی این حادثه تعدادی مجروح و شهید شدند.

 

وی تصریح کرد: از صبح که ما در مجلس هستیم تا یک ساعت پیش مجلس برقرار بود حتی از روزهای گذشته بیشتر ماندیم و نمایندگان در مجلس شعار مرگ بر آمریکا سر دادند.

 

این نماینده مجلس بیان داشت: امروز تروریستها در چند قسمتی که این اتفاقات را پیش آوردند میخواستند رعب و وحشت ایجاد کنند اما مردم ما محکم در صحنه هستند و همین مردم هستند که نظام و امنیت ایران را تثبیت کردند.

 

وی خاطرنشان کرد: نیروهای نظامی ما با قدرت در مرزها حضور داشته و آماده باش هستند؛ مراقبت و دقت حداکثر را به خرج می دهند.

 

خجسته بیان داشت: من فکر میکنم این فشاری که به عربستان آمد و به هر طریق ممکن خواستند در ایران تروریسمی را وارد بکنند، مجلس تا آخرین لحظه برقرار بود رئیس مجلس و نمایندگان  حضور داشتند و مرگ بر آمریکا و عربستان  که سر دادند صحنه بسیار زیبایی بود.

 

پشتیبان این نظام 80 میلیون مردم هستند

 

وی اظهار داشت: مهم این است 80 میلیون نفر مردم ما دارند از نظام دفاع میکنند نه فقط نیروهای نظامی و انتظامی؛ دشمنان این را باید بدانند کار شاقی نکرده اند با لباس زنانه و به آن صورت این اتفاقات را رقم زده اند.

 

نماینده مردم همدان در پایان افزود: در حال حاضر تروریست ها در محاصره هستند و ان شاءالله به درک واصل میشوند و تلاش آنها در نا امن کردن امنیت کشور ما بی فایده است، خبر جدیدی نیز الان به ما در صحن مجلس رسید که یکی از تروریست ها دستگیر کردند و درحال پیگیری بقیه هستند.

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما