آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 16 خرداد 1396 ساعت 22:48   |   کد مطلب: 27516
معاون سازمان میراث‌فرهنگی خطاب به استاندار همدان:
عملکرد همدان نمره قبولی می‌گیرد اما تنها روی کاغذ!
معاون سرمایه‌گذاری سازمان میراث‌ فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری در پاسخ به اظهارات استاندار همدان مبنی بر اینکه استان همدان در عملکرد‌های مربوط به اجرای اقتصاد مقاومتی در مقایسه با استان‌های دیگر پیشتاز است، گفت: عملکرد شما نمره قبولی می‌گیرد اما روی کاغذ!

به گزارش نافع، به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، سعید شیرکوند ظهر امروز در قرارگاه اقتصاد مقاومتی استان همدان در رابطه به علت اصرار بر برگزاری جلسه قرارگاه اقتصاد مقاومتی با بیان اینکه اصرار به برگزاری این جلسه داشتیم تا بگوییم که کار آغاز شده است، اظهار کرد: تفکری در برخی مناطق و نزد افرادی ایجاد شده بود که این رفت و آمد‌ها و برگزاری جلسات اقتصاد مقاومتی نمایشی برای انتخابات است.

وی ادامه داد: با برگزاری جلسه می‌خواستیم بگوییم کار ما جدی است چراکه مسئولیت ما سنگین شده و مجدد ملت به ما رأی دادند که این موجب سنگین‌تر شدن مسئولیت ما شده است.

معاون سرمایه‌گذاری سازمان میراث‌ فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری در پاسخ به اظهارات استاندار همدان مبنی بر اینکه استان همدان در عملکرد‌های مربوط به اجرای اقتصاد مقاومتی در مقایسه با استان‌های دیگر پیشتاز است، بیان کرد: عملکرد شما نمره قبولی می‌گیرد و قابل دفاع است اما روی کاغذ؛ چراکه در عمل، عملکرد استان همدان رضایت‌بخش نبوده است.

وی خطاب به استاندار همدان که عنوان کرد «مردم از خدمات دولت اطلاع دارند در صورتی که ما فکر می‌کنیم اطلاعی ندارند» گفت: درست است مردم از خدمات دولت اطلاع دارند ولی زمانی که اطلاعات در اختیار آنها قرار گیرد تجزیه و تحلیل می‌کنند، در قبال بخشی از مردم نامهربانی کردیم چراکه برخی افراد کمتر اطلاعات داشتند و برخی از سیاه‌نمایی‌ها دامن نظام را گرفت.

شیرکوند با بیان اینکه بیش از 30 سال زحمات نظام را در قالب استدلال، تهمت و مطالب وارد بازی کردند که این کار را نباید می‌کردند، بیان کرد: وظیفه داشتیم که عملکرد دولت را به استحضار همه مردم و روستاییان برسانیم.

وی با اشاره به اینکه خدمات باید اطلاع داده می‌شد که در صورت انجام این کار به مردم لطف شده بود، تأکید کرد: امیدواریم آنچه عرضه می‌شود به اطلاع همه برسد.

معاون سرمایه‌گذاری سازمان میراث‌ فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری در ادامه با اشاره به همدانی بودن رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور با بیان اینکه همدانی بودن او قطعاً در تصمیم‌گیری‌ها برای این استان مؤثر است چراکه اطلاعات بیشتری داشته و دقیق است، تأکید کرد: خانم احمدی‌پور به دلیل داشتن اطلاعات در مورد همدان می‌تواند روی یک موضوع دقیق دفاع کرده و اسناد و مدارک جمع کند.

وی با اشاره به اینکه خانم احمدی‌پور باید برای همه ملت تصمیم‌گیری کند، افزود: در رابطه با موضوع تویسرکان و ملایر در جلسه مربوطه خانم احمدی‌پور اصرار می‌کردند که آنچه ملاک و معیار است عمل شود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما