دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

 

 

 

 
تاریخ : سه شنبه 16 خرداد 1396 ساعت 14:12   |   کد مطلب: 27510
از فرماندهان قرارگاه به‌کلی سری نصرت گفت: بعداز رحلت امام(ره) بیابانی تاریک و شبی سرد را تصور می‌کردیم که با زعامت امام خامنه‌ای این مسیر روشن شد و امروز شاهد پایداری انقلابیم.

به گزارش نافع؛ سردار عبدالفتاح اهوازیان در گفت‌وگو با خبرنگار آوای سیدجمال؛ با گرامیداشت سالروز زعامت حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، اظهار کرد: با رحلت امام(ره) دنیای ما تار و سیاه شده بود، خود را همچون انسان نابینایی در بیابانی تاریک و شبی سرد می‌دیدیم که با رحلت ایشان تکلیف انقلاب چه می‌شود؟

 

وی گفت: با انتخاب به جا و شایسته امام خامنه‌ای، ایشان همانند خورشیدی تابان درخشیدند و با انرژی به ملت ایران مسیر انقلاب را روشن‌تر کردند.

 

از فرماندهان قرارگاه به‌کلی سری نصرت ادامه داد: امروز اگر بعداز سه دهه شاهد تبلور مردم و انقلاب هستیم، همه از نورانیت و درخشش ولایت دارد که به این انقلاب و امت حیات دوباره بخشیدند؛

 

وی به توطئه‌ها و ترفندهای دشمنان چه در داخل و چه در خارج اشاره کرد و گفت: سربازان وطن فروشی که به انقلاب خیانت کرده و یا افراد ساده لوحی که به عنوان ستون پنجم دشمن در داخل شناخته می‌شوند، امروز می بینیم که به ترور شخصیت‌ها و فتنه انگیزی ها می‌پردازند.

 

اهوازیان به تدبیر و درایت رهبر انقلاب در زمینه‌های مختلف اشاره کرد و گفت: در سطح جهان رهبری نداریم که خود 8 سال فرمانده جنگ بوده، و یا جانباز این جنگ‌ها باشد؛ و صد البته که فرزندانی ساده زیست را تربیت کرده باشد.

 

وی به غرش سخنان رهبری در سطح جهان اشاره کرد و گفت: ایشان نه تنها رهبر یک حکومت دینی در ایران بلکه رهنمودهایشان در سطح جهان کارساز است.

 

این عاشق ولایت گفت: امروز به خود و همه ایرانیان تبریک گفته و بر خود ببالیم که این چنین رهبری فرزانه، با درایت و متدبر در کشور داریم.

 

وی گفت: ایشان دشمن شناسی است که از دشمن هراسی ندارد و با درایت و یک سخن شیوا، رسا و گویایش موجب خاموشی بسیاری از فتنه ها شدند.

 

اهوازیان یادآور شد: با لیاقت‌ترین فردی که درآن دوران بعداز رحلت امام(ره) بین36 میلیون نفر جمعیت می‌شد به درایت و با تدبیری یافت، مقام معظم رهبری بودند و پایداری و تداوم انقلاب بعداز 28 از رحلت امام(ره) این موضوع را نشان می‌دهد.

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت