دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
وضعیت آب و هوای همدان
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 16 خرداد 1396 ساعت 08:50   |   کد مطلب: 27505
در پی تجمعات سپرده گذارات موسسه آرمان صورت گرفت؛
تذکر نماینده همدان به وزیر اقتصاد و رییس بانک مرکزی
نماینده مردم همدان و فامنین ضمن انتقاد از وضعیت عملکرد نامناسب موسسه آرمان، تذکر به وزیر اقتصاد و دارایی و رئیس بانک مرکزی اظهار کرد: باید در اسرع وقت به وضعیت سپرده گذاران این موسسه مالی و اعتباری رسیدگی شود، چرا سرمایه مردم را به غارت می برند و مسئولان ارشد در وزارت اقتصاد و بانک مرکزی سکوت کرده اید!

به گزارش نافع، امیر خجسته در جمع مالباختگان موسسه مالی و اعتباری آرمان در همدان که در سالن اجتماعات کانون فرهنگی مهدیه همدان تجمع کرده بودند، ضمن انتقاد از وضعیت عملکرد نامناسب این موسسه و تذکر به وزیر اقتصاد و دارایی و رئیس بانک مرکزی اظهار کرد: باید در اسرع وقت به وضعیت سپرده گذاران این موسسه مالی و اعتباری رسیدگی شود و اقدامات لازم در خصوص تعیین تکلیف وضعیت سپرده گذاران در استان همدان صورت گیرد، چرا سرمایه مردم را به غارت می برند و مسئولان ارشد در وزارت اقتصاد و بانک مرکزی سکوت کرده اید!

 

لزوم رسیدگی به وضعیت سپرده گذاران موسسه مالی و اعتباری آرمان در همدان

وی با بیان اینکه برای برخورد با موسسات مالی غیر مجاز در کشور کمبود قوانین وجود ندارد، گفت: دستگاه های نظارتی، امنیتی، قضایی و همچنین سایر دستگاه های مسئول بایستی با موسسات مالی غیر مجاز برخورد قاطع کنند.

 

 

خجسته ضمن تاکید بر اینکه وجود چنین موسساتی موجب سلب اعتماد مردم و سپرده گذاران می شود، خاطر نشان کرد: مسئولین چه کار می کنند، چرا جلوی این گونه موارد را نمی گیرند؟ آیا موسسه کاسپین، ثامن الحجج و ... درس عبرت نشده است، مسئولان باید نسبت به تعیین تکلیف این نوع موسسات بدون هیچ معطلی ورود کرده و نباید از وظیفه خود غافل باشند.

 

سرمایه مردم را به غارت می برند و سکوت می کنید/ تعیین تکلیف وضعیت سپرده گذاران موسسه آرمان در استان همدان صورت گیرد

 

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی افزود: اینکه مردم باید خود مراقب چنین موسساتی باشند یک بخش کار به شمار می رود ولی دستگاه هایی که موظف و ملزم به رعایت قانون هستند باید با بررسی های دقیق مردم را از وجود موسسات غیر مجاز مطع کنند.

 

 

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم از سر ناچاری با توجه به مشکلات عدیده اقتصادی سرمایه های خود را در این موسسه پس انداز کرده اند ولی حالا باید شاهد غارت سرمایه خود باشند، اظهار داشت: بنده خواستار رسیدگی فوری و رفع مشکل سپرده گذاران همدانی در موسسه مالی واعتباری آرمان توسط وزارت اقتصاد هستم.

 

 

خجسته با بیان اینکه هر مسئولی اگر نتواند کارش را درست انجام دهد از وزیر اقتصاد گرفته تا سایر مسئولین ما با آنها از جایگاه نظارتی مجلس شورای اسلامی برخورد خواهیم کرد گفت: طبق اظهارات مسئولین بانک مرکزی از سال 93 تاکنون چندین بار  از موسسه وحدت شکایت کرده اند تا وضعیت مالی شان را ساماندهی کنند و تعلل کرده اند سپس نام موسسه را به آرمان تغییر داده و در مرحله بعد هم تابلوها را به اسم موسسه مالی و اعتباری توسعه تغییر داده اند تا ادامه حیات پیداکنند و سرمایه مردم را جذب کنند.

 

 

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در پایان افزود: اینکه یک موسسه مالی تحت عناوین مختلف نام خود را تغییر دهد و با اعتماد مردم بازی کند به هیچ وجه قابل قبول نیست، ضمن اینکه چگونه با وجود این اخطارات به این موسسه همچنین به فعالیت خود با آرامش کامل ادامه داده دست های پشت پرده آن بایستی مشخص شود.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما