آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 9 خرداد 1396 ساعت 09:52   |   کد مطلب: 27397
فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ
فرمانده سپاه کبودراهنگ از برگزاری مسابقات فوتسال جام شهدای مدافعین حرم در شهرستان کبودراهنگ خبر داد.

به گزارش نافع، سرهنگ محمود بداغی فرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ در گفتگو با خبرنگار سایت کورنگ ، از برگزاری مسابقات جام شهدای مدافع حرم در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد و اظهار داشت:مسابقات جام شهدای مدافع حرم با همکاری اداره تربیت بدنی شهرستان کبودراهنگ و با شرکت دیاکوسازه در ایام ماه مبارک رمضان در شهرستان کبودراهنگ برگزار می گردد.

وی با برشمردن اهمیت و  جایگاه ورزش در بین نیروهای بسیجی و جوانان عنوان کرد:امروزه ورزش در زندگی روزمره ما نقش بسزایی دارد تا جایی که مورد تاکید مقام معظم رهبری نیز قرار گرفته است و این اهمیت موضوع ورزش را نشان می دهد.

فرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ با بیان اینکه انسان مسلمان هم به جسم قوی و هم روح قوی نیازمند است تصریح کرد:امروز جامعه اسلامی به این نتیجه رسیده است که مسلمانان هم برای خدمت به جامعه و غلیه بر هوای نفسانی و اطاعت از فرامین خداوند بزرگ به روح و جسمی قوی نیازمند است.

بداغی با اشاره به اهداف برگزاری این دوره از مسابقات گفت:هدف از اجرای این دوره از مسابقات تقویت روحیه ورزشی و فرهنگی جوانان در سطح شهرستان و ایجاد انسجام،وحدت،همدلی و تعامل هرچه بیشتر آحاد مردم،بخش خصوصی،سپاه و بسیج و مسئولین شهرستان می باشد.

وی با توجه به نام گذاری این دوره از رقابت ها با نام  شهدای مدافع حرم افزود:هدف از نام گذاری این دوره از رقابت ها به نام شهدای مدافع حرم تجلیل از مقام والای شهیدان و الگودهی این شخصیت های مبارز و شجاع به جوانان و نوجوانان بود.

بداغی با اشاره به بار معنوی این مسابقات به خاطر تداخل با ماه مبارک رمضان و نام گذاری به نام شهدای مدافع حرم خاطر نشان کرد:مسئولین مسابقات در حین برنامه ریزی برنامه های این مسابقات تصمیم گرفتن که با توجه به شرایط معنوی این دوره از مسابقات تیم های برتر این دوره از رقابت ها رو به سفر مشهد مقدس اعزام نمایند.

انتهای پیام/ر

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت