آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 6 خرداد 1396 ساعت 12:34   |   کد مطلب: 27355
معاون اجتماعی بهزیستی استان همدان مطرح کرد
راه‌اندازی اورژانس اجتماعی در 4 شهرستان استان همدان
معاون امور اجتماعی بهزیستی استان همدان از راه‌اندازی اورژانس اجتماعی در چهار شهرستان استان در نيمه نخست امسال خبر داد.

به گزارش نافع،  جمشید شیران در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار کرد: پایگاه‌های خدمات اجتماعی در مناطق حاشیه‌ای شهر در خصوص مددکاری، برنامه‌های آموزشی و مداخله‌ای به منظور پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی فعال هستند.

وی افزود: این پایگاه‌ها در حاشیه شهرهای ملایر همدان و نهاوند فعال هستند که در سال گذشته به 28 هزار و 776 نفر خدمت داده شده که از این تعداد 11 هزار و 172 نفر در این پایگاه‌ها پذیرش شده‌اند.

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان همدان در خصوص عملکرد اورژانس اجتماعی در سال گذشته نیز گفت: 13 هزار و 609 نفر در سال 95 با اورژانس اجتماعی تماس گرفته‌اند که از این تعداد 17 هزار و 522 مورد توانسته‌اند خدمت دریافت کنند.

وی با بیان اینکه برنامه بهزیستی در سال جاری توسعه و گسترش کار اورژانس اجتماعی است خاطرنشان کرد: قرار است طبق قانون در شهرستان‌های بالای 5 هزار نفر جمعیت اورژانس اجتماعی در 6 ماهه امسال راه‌اندازی شود.

شیران در پایان سخنانش با بیان اینکه در شهرستان‌های همدان، ملایر، نهاوند، تویسرکان، کبودراهنگ و رزن اورژانس اجتماعی فعال است یادآور شد: قرار است تا پایان شهریورماه امسال اورژانس اجتماعی در چهار شهرستان استان که دارای شرایط و بستر مورد نظر باشند راه‌اندازی شود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت