دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 3 خرداد 1396 ساعت 21:04   |   کد مطلب: 27318
فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) همدان عملیات بیت‌المقدس را نقطه عطفی در تاریخ دفاع مقدس دانست و گفت: آزادسازی خرمشهر اوج ایمان مردم ایران را نشان داد.

به گزارش نافع، سردار غلامعلی ابوحمزه در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان اظهار کرد: اگر ملت ما و نیروهای انقلابی توجه به محورها، ویژگی‌ها و خصایص عملیات بیت‌المقدس داشته باشند، به طور حتم در موضوعات دیگر و عرصه‌های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی با بهره‌گیری از آن خصایص می‌توانیم موفق باشیم.

وی اطاعت از مقام ولایت را نخستین و مهم‌ترین ویژگی دانست و گفت: تمام مسؤولان و اقشار مختلف باید به این مهم توجه داشته باشند؛ مردم این امر را 29 اردیبهشت با لبیک به فرمان ولی امر خود نشان دادند که حضور گسترده و حداکثری را در عرصه سیاسی پای صندوق‌های رأی داشتند.

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) همدان بیان کرد: استقامت و ایستادگی در مقابل دشمن درس دوم در عملیات بیت‌المقدس بود، امروز باید مسؤولان و مردم در برابر تمام دشمنان اسلام در رأس آمریکا و صهیونیست محکم بایستند و به هیچ عنوان کوتاه نیایند.

وی با اشاره به حرکت‌های جدید ترامپ در منطقه و مطرح کردن ناتوی عربی، افزود: درس و عبرت از عملیات بیت‌المقدس و آزادسازی خرمشهر ایستادگی و استقامت در برابر دشمن است که برای رسیدن به موفقیت باید این موارد را سرلوحه کارها قرار دهیم.

ابوحمزه با بیان اینکه ابتکار، خلاقیت و نوآوری در آزادسازی خرمشهر موجب این حرکت عظیم شد، تصریح کرد: حدود 20 هزار از نیروهای بعثی در عملیات بیت‌المقدس به اسارت درآمدند و حدود 16 هزار نفر از نیروهای بعثی نیز کشته شدند که امروزه نیز برای رسیدن به موفقیت نیاز به ابتکار، خلاقیت و نوآوری است.

وی با تأکید بر اینکه خودباوری و اعتماد به نفس از دیگر نکات دستیابی به موفقیت و پیروزی است، ادامه داد: نباید نگاهمان به خارج و سایر کشورها باشد؛ البته اشکالی نیست که از تجارب، ‌تکنولوژی و فناوری آنها استفاده کنیم اما نه اینکه نگاهمان صرفاً به دست خارجی‌ها باشد.

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) همدان خاطرنشان کرد: باید اعتماد به نفس، خودباوری و خوداتکایی را در تمام ابعاد به ویژه مسائل اقتصادی داشته باشیم و تمام مسؤولان در سطوح مختلف این مهم را در نظر قرار دهیم.

وی با بیان اینکه روحیه شهادت‌طلبی و فداکاری برای فدا شدن در راه اسلام، انقلاب و ارزش‌ها نیز باید در جامعه تقویت شود، گفت: باید با استفاده از توان و قدرت علمی، «ما می‌توانیم» را به معنای واقعی در تمام ابعاد عملی کنیم.

ابوحمزه یادآور شد: معنویت، ایمان و توکل به خدا از دیگر درس‌های عبرت‌آموز عملیات بیت‌المقدس است؛ اکنون نیز باید از شاخص‌ها برای رسیدن به موفقیت استفاده کنیم.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما