دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
وضعیت آب و هوای همدان
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 3 خرداد 1396 ساعت 21:01   |   کد مطلب: 27317
مدیر خدمات شهری شهرداری همدان گفت: حدود 500 میلیون تومان برای پاکسازی شهر همدان از تبلیغات انتخاباتی هزینه شده است.

به گزارش نافع، حسین خانجانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان از پاکسازی تبلیغات کاندیداهای شورای شهر و ریاست جمهوری خبر داد و با بیان اینکه این کار از روز شنبه هفته جاری آغاز شده است، اظهار کرد: متاسفانه در این زمینه به برخی از موارد توجه نشده است.

وی با بیان اینکه پاکسازی در تمام قسمت‌هایی که پوسترهای تبلیغاتی چسبانده شده بود، اعم از تیرهای روشنایی، پایه‌های بیلبوردها، دیوارها و جداره‌های شهری، جداول، باکس‌های زباله و دیوارها انجام شده، گفت: از آنجا که در چسباندن پوسترها از چسب جدید استریل، شیمیایی و بسیار قوی استفاده شده بود، متاسفانه بعد از پاکسازی، اثر آن باقی مانده است.

مدیر خدمات شهری شهرداری همدان با اشاره به اینکه در حال حاضر سایبان‌های جدیدی در ایستگاه‌های اتوبوس نصب شده است، افزود:‌ از آنجا که جداره‌های این سایبان‌ها شیشه‌ای است استفاده از چسب شیمیایی در الصاق پوسترها چهره زشتی را ایجاد کرده است، البته پیگیر هستیم ماده حلال آنها را پیدا کنیم تا بتوانیم پاکسازی را انجام دهیم در غیر این صورت باید شیشه‌ها را عوض کرد.

وی گفت: طبق تخمین‌ها بیش از 390 میلیون تومان تنها در حوزه خدمات شهری برای این منظور هزینه می‌شود و قریب به 200  میلیون تومان نیز در حوزه زیباسازی در موضوع تبلیغات هزینه شده که تمام این موارد از جیب شهروندان با پرداخت عوارض تأمین می‌شود.

خانجانی با اشاره به هزینه بالای پاکسازی تبلیغات انتخاباتی و با بیان اینکه بی‌قانونی باعث بروز این مشکلات می‌شود، گفت:  با این مبلغ امکان کار بهتر در بخش زیباسازی یا  مدیریت پروژه‌ها وجود داشت که متأسفانه باید صرف انجام این کار شود.

وی از بکارگیری 600 نیرو در رابطه با پاکسازی شهر از تبلیغات انتخاباتی خبر داد و افزود:‌ 25 خودرو نیز تنها در حوزه خدمات شهری تلاش می‌کنند پاکسازی به اتمام برسد که حداقل تا آخر این هفته این کار ادامه خواهد داشت.

مدیر خدمات شهری شهرداری همدان با بیان اینکه قریب به 500 میلیون در این بخش هزینه شده است، گفت:‌ به ازای هر کاندیدا 2 میلیون تا 2 میلیون و 500 هزار تومان هزینه پاکسازی تبلیغات  می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما