دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

 

 

 

 
تاریخ : جمعه 29 اردیبهشت 1396 ساعت 20:59   |   کد مطلب: 27230
رئیس ستاد انتخابات استان همدان:
مشارکت مردم همدان در انتخابات به 75 درصد رسید
رئیس ستاد انتخابات استان همدان گفت: مشارکت مردم استان همدان در انتخابات به حدود 75 درصد رسیده است.

به گزارش نافع، خبرگزاری فارس از همدان، محمد ابراهیم الهی‌تبار امشب در جمع خبرنگاران با بیان اینکه میزان مشارکت بسیار مطلوب است، اظهار کرد: میزان مشارکت مردم  تا ساعت 23 در انتخابات در استان همدان حدود 75 درصد بوده  و 950 هزار نفر در این انتخابات شرکت کردند.

وی با بیان اینکه تخلفاتی گزارش شده است اما میزان اثرگذاری آن را باید بررسی کرد، افزود: مشکل تعرفه نداریم و هر جا نیاز باشد، تعرفه‌ها ارسال خواهد شد.

رئیس ستاد انتخابات استان همدان با بیان اینکه ساعت انتخابات تا 24 تمدید شده است، تصریح کرد: شعب ما افزایش یافته است، ولی حجم مشارکت بسیار بالا است.

وی با تأکید بر اینکه میزان مشارکت مردم در کل کشور از 37 میلیون نفر گذشته است، ادامه داد: پس از پایان رأی گیری، ابتدا آرای انتخابات ریاست جمهوری شمارش شده و پس از آن به شوراهای اسلامی شهر و روستا پرداخته خواهد شد.

الهی‌تبار با بیان اینکه از مردم به خاطر حضور با شکوه تشکر می‌کنیم، خاطرنشان کرد:  پیروز اصلی انتخابات مردم، رهبر معظم انقلاب و آرمان‌های امام و شهدا است.

وی در پایان سخنانش با بیان اینکه همه باید در خط امام، رهبری و آرمان‌های شهدا حرکت کنیم، گفت: امید است با همت همه مسؤولان مشکلات برطرف شده و شعارها محقق شود. 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت