دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

 

 

 

 
تاریخ : جمعه 29 اردیبهشت 1396 ساعت 20:57   |   کد مطلب: 27229
فرماندار همدان با بیان اینکه تخلفات گزارش شده در حد بسیار ناچیز و جزئی است، گفت: درصد مشارکت مردم همدان بالاست.

به گزارش نافع،  علی تعالی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان، با بیان اینکه مردم با گذشت سی و اندی از پیروزی انقلاب اسلامی هنوز دل در گرو حاکمیت دارند، اظهار کرد:مردم در حماسه‌آفرینی همواره حضور دارند و به ندای رهبر معظم انقلاب پاسخ داده و در این دوره نیز با شور و شکوه فراوان حضور دارند.

وی با بیان اینکه از آغاز رأی‌گیری مردم حضور پرشوری در پای صندوق‌های رای داشتند، گفت: این حرکت بیانگر این مهم است که یک حماسه بزرگ دیگری را با حضور پرشور مردم و درصد بالای مشارکت در کشور رقم خواهیم زد.

فرماندار شهرستان همدان بیان کرد: حضور در انتخابات یکی از  افتخارات ما و یکی از مولفه‌های قدرت و مشروعیت نظام محسوب می شود؛ ما می‌توانیم در دنیا به خود ببالیم که چنین نظام و مردمی داریم که برای تعیین سرنوشت خود تا این حد اهمیت قائل هستند.

وی با تاکید بر اینکه تخلفات گزارش شده در حد بسیار ناچیز و جزئی است، افزود: گزارشاتی دریافت شده که بازرسان و ناظران برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند، امیدواریم تا پایان ساعات رای‌گیری روند به همین شکل و با آرامش در صحت و سلامت برگزار شود.

تعالی با اشاره به تعداد شعب اخذ رای، تصریح کرد 195 شعبه شهری و 295  شعبه اخذ رأی در شهرستان همدان داریم که حدود 6 هزار نفر در تدارک اجرای انتخابات فعال هستند.

وی با بیان اینکه عوامل اجرایی و نظارتی، عوامل بازرسی، نیروهای امنیتی و حفاظتی در حفاظت از شعب و انتخابات نقش دارند، خاطرنشان کرد: 264 کاندیدای شورای اسلامی شهر و روستا در شهرستان همدان برای راهیابی به شورا ثبت نام کرده‌اند.

فرماندار همدان با بیان اینکه در هر شعبه حدود 20 تا 22 نفر مشغول فعالیت هستند، در پایان اظهار کرد: پیروز انتخابات مردم و نظام جمهوری اسلامی هستند؛ هر آنچه خداوند مصلحت و تقدیر بداند برای مردم ما رقم خواهد خورد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت