دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
وضعیت آب و هوای همدان
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 28 ارديبهشت 1396 ساعت 13:46   |   کد مطلب: 27209
سخنگوی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات در همدان:
شبکه ناظران امین برای تضمین سلامت انتخابات ‌در همدان تشکیل شد
سخنگوی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات در استان همدان گفت: شبکه ناظران امین برای تأمین و تضمین سلامت دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان همدان ساماندهی شده است.

به گزارش نافع، محمد نباتی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان اظهار داشت: به منظور نظارت بر برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان همدان شبکه ناظران امین شکل گرفته است که در روز انتخابات این ناظران در شعبه‌های اخذ رأی حضور یابند.

وی افزود: ترکیب این شبکه‌ها شامل ناظران مسئول هر شعبه و سر ناظران مسئول و هیئت‌های نظارت بخش‌ها، شهرها و استان است که متولی اصلی امر نظارت بر انتخابات را برعهده دارند.

سخنگوی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات در استان همدان بیان کرد: ناظران حاضر در شعب انتخابات از افراد امین هستند که نسبت به وظایف محوله آگاهی لازم را دارند.

وی تصریح کرد: این نظارت‌ها با ادغان و استحکام بالا انجام می‌گیرد تا سلامت انتخابات تأمین شود و آرای مردمی در صندوق‌های رأی ریخته می‌شود به عنوان حق‌الناس که مورد نظر مقام معظم رهبری است، حفاظت و پاسداری شود.

نباتی گفت: به منظور جلوگیری از بروز هر گونه مشکل بین افراد حاضر در شعب اعم از عناصر هیئت اجرایی، نظارت و عوامل امنیتی وظایف هر یک از مجموعه‌ها مشخص شده و در صورت بروز تخلف باید به دور از هر گونه ایجاد مشکل موضوع از طریق نماینده فرمانداری اطلاع‌رسانی شود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت