دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

 

 

 

 
تاریخ : پنجشنبه 28 اردیبهشت 1396 ساعت 13:40   |   کد مطلب: 27207
رئیس ستاد انتخابات استان همدان با بیان اینکه برگزاری انتخابات سبب انسجام ملی و وحدت مردم می‌شود، گفت: برگزاری مطلوب انتخابات و مشارکت حداکثری سبب ناامیدی دشمنان می‌شود.

به گزارش نافع، به نقل از خبرگزاری تسنیم از همدان، محمدابراهیم الهی‌تبار شامگاه چهارشنبه در نشست توجیهی نمایندگان فرماندار همدان در شعب اخذ رأی در همدان اظهار داشت: فرآیند برنامه زمانبندی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستاها به مراحل پایانی خود رسیده است و روز جمعه 29 اردیبهشت ماه مردم با حضور در شعب اخذ رأی سرنوشت خود را تعیین می‌کنند.

وی از انتخابات به عنوان رویدادی یاد کرد که انسجام ملی و وحدت مردم را به نمایش می‌گذارد و حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی سبب ناامیدی دشمنان را فراهم می‌کند.

رئیس ستاد انتخابات استان همدان با بیان اینکه برگزاری مطلوب انتخابات و مشارکت حداکثری، سرمایه اجتماعی را به رخ دشمنان می‌کشد، گفت: براساس سیاست کلی نظام تلاش عوامل اجرایی انتخابات و دغدغه مقام معظم رهبری حضور حداکثری مردم است بنابراین حضور تمام جریان‌های سیاسی در این دوره از انتخابات زمینه مشارکت بیشتر مردم را فراهم می‌کند.

وی بیان کرد: فضای سیاسی بانشاطی که در جامعه رقم خورده است سبب شده که افراد نسبت به تعیین سرنوشت کشور و خود بی‌تفاوتی نباشند و همه تاکنون کاندیدای مورد نظر خود را انتخاب کرده‌اند.

الهی‌‌تبار با اشاره به نقش نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رأی تصریح کرد: میزان رقابت‌های سیاسی در دو انتخابات تنگاتنگ است اما عوامل اجرایی انتخابات تنها وظیفه رعایت حق‌الناس و دفاع از آرای مردم را برعهده دارند تا با شمارش آرا برآیند رأی مردم را اعلام کنیم.

وی تأکید کرد: نمایندگان فرماندار باید از ورود هر نوع خدشه در انتخابات اعم از دادن لیستی از سوی افراد در صندوق اخذ رأی به رأی‌دهندگان جلوگیری کنند و افرادی که به صورت مداوم در شعب اخذ رأی تردد می‌کنند نیز به بیرون رانده شود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار همدان خواستار تسهیل شرایط برای مردم برای انداختن آرای خود در صندوق‌ها شد و عنوان کرد: ایجاد هماهنگی بین نماینده فرماندار و اعضای هیئت نظارت بر انتخابات بر برگزاری مطلوب فرایند رأی‌گیر مؤثر است.

وی اظهار داشت: فرآیند برگزاری انتخابات رأس ساعت 8 صبح روز جمعه 29 اردیبهشت ماه آغاز می‌شود و از طریق سامانه جامع انتخابات روند فعالیت شعب اخذ رأی توسط استانداری و فرمانداری قابل مشاهده است.

الهی‌تبار با بیان اینکه 23 فرآیند از 25 فرآیند انتخابات الکترونیکی است، افزود: در چهار شهر اسدآباد، ملایر، نهاوند و تویسرکان انتخابات به صورت تمام الکترونیکی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت