دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

 

 

 

 
تاریخ : پنجشنبه 28 اردیبهشت 1396 ساعت 08:57   |   کد مطلب: 27200
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان:
مراقب باشیم برنامه‌ریزی‌های دشمنان در انتخابات محقق نشود
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه مردم شاخصه‌های اصلح بودن را در کاندیدای ریاست جمهوری مورد بررسی قرار دهند گفت: مواضع کاندیدای ریاست جمهوری در قبال فتنه ۸۸ از شاخصه‌های شناخت فرد اصلح است.

به گزارش نافع، سردار غلامعلی ابوحمزه  در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در همدان با بیان اینکه انتخابات یکی از مهمترین مباحث کشور ماست که استکبار جهانی توطئه‌هایی برای این امر اندیشیده است اظهار داشت: باید مراقب باشیم که این برنامه‌ریزی‌ها و تدابیر محقق نشوند.

ابوحمزه بیان کرد: در مناظره‌هایی که از صدا و سیما بین کاندیدای ریاست جمهوری برگزار شد ابعاد مختلف عملکرد دولت در ابعاد گوناگون مورد بررسی قرار گرفت و در مجموع می توان گفت کارنامه دولت کارنامه خود رئیس جمهوری است که مردم به او رأی دادند و رئیس دولت با ترسیم سند چشم انداز، ارائه برنامه پنجم و اجرای آن برنامه‌های خود را به پیش برد.

وی با اشاره به چگونگی تشخیص فرد اصلح عنوان کرد: اگر بخواهیم بین 6 کاندیدای ریاست جمهوری به فرد اصلح دست یابیم چند نکته را باید مد نظر قرار دهیم نخست اینکه عملکرد این افراد در گذشته و مسئولیت‌هایی که در آن حضور داشتند چگونه بوده است.

فرمانده سپاه استان همدان با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب چندی پیش بر اقتصاد مقاومتی، اشتغال و تولیدملی تأکید کردند تصریح کرد: نکته دوم این است که باید شعارهایی را که به مردم می‌دهند مورد بررسی قرار داد که آیا شعارها و وعده‌ها مطابق با اولویت‌های مقام معظم رهبری و نظرات ایشان هست یا خیر، ضمن اینکه باید علاوه بر عملکرد خود فرد به عملکرد اعضای خانواده کاندیدا نیز توجه داشته باشند.

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت