دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 28 اردیبهشت 1396 ساعت 08:54   |   کد مطلب: 27199
مدرس حوزه علمیه قم با بیان اینکه خيلي‌ها نان ندارند بخورند اما برخي حقوق نجومي مي‌گيرند، گفت: دولت روحاني واقعا دولت چهار درصدي‌هاست.

به گزارش نافع، به نقل از  خبرگزاری فارس از همدان، حجت‌الاسلام امیرحسین منطقی شامگاه چهارشنبه در همایش رای‌اولی‌ها در همدان با بیان اینکه اگر به تاریخ بشریت نگاه کنیم به دین توجه ویژه شده است، اظهار کرد: این نکته تا جایی اهمیت دارد که برخی از دانشمندان غربی بر آن صحه می‌گذارند.

وی با بیان اینکه در این مکان امروز می‌خواهم از کسانی سخن بگویم که با دین مخالفند، افزود: زمانی خاتمی در سخنان خود اظهار کرد که احکام قرآن متناسب با زندگی قبیله‌ای است و قرآن کریم برای ما قابل استناد نیست چرا که اکنون زمان زندگی قبیله‌ای نیست.

این مدرس حوزه با بیان اینکه اکبر گنجی عنوان می‌کند که قرآن سخن خدا نیست! خاطرنشان کرد: در آن دوره خاتمی و هاشمی رفسنجانی هیچ کدام با این حرف‌ها مبارزه نکردند و از هیچ کس صدایی بلند نشد.

وی با بیان اینکه عبدالکریم سروش می‌گوید ولایت پیامبر به کسی منتقل نشده است، یادآور شد: از نظر سروش ائمه اطهار دیگر بر ما ولایت ندارند و امام حسن (ع) و امام حسین(ع) امام ما نیستند.

منطقی با بیان اینکه محسن کدیور معصوم بودن معصومین را نادیده گرفته است، خاطرنشان کرد: هاشم آغاجری در جایی گفت در حکومت‌های دینی نه تنها دین افیون توده‌هاست که افیون حکومت‌ها نیز هست،  یعنی دین از بین برنده است!.

وی با بیان اینکه محمد مجتهد شبستری در جایی بیان کرده که فکر و قول معصوم حجت نیست، یعنی اگر معصوم هم حرفی زد و کاری انجام داد حجت نیست! گفت: اکبر گنجی صراحتا اعلام می‌کند که دین از سیاست جداست بدین معنا که دین نباید در حکومت نقشی داشته باشد یعنی دین باید در مسیر خود را داشته باشد هر کس دوست دارد نماز و حجاب را رعایت کند؛ این موضوع به کسی ارتباط ندارد و در اینجا حکومت هم هیچ نقشی نباید داشته باشد.

این استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه سعید حجاریان در جایی گفت که تفکر فقهی نمی‌تواند فرهنگ عاشورا را بازسازی کند، افزود: اینها در جای دیگری گفتند که امام حسین قربانی خشونت‌های پیامبر(ص) شد!

وی با اشاره به اینکه اکبر گنجی در جایی گفته که تفکرات امام خمینی(ره) متعلق به موزه تاریخ است، یادآور شد: باید مراقب باشیم چون عده‌ای به دنبال حذف دین هستند، دولت روحانی واقعا دولت چهار درصدی‌هاست و این شعار نیست.

منطقی با بیان اینکه باید صفدر حسینی و دخترش و امثال حسین فریدون برادر روحانی حقوق‌های نجومی دریافت کنند، آن وقت بقیه نان برای خوردن نداشته باشند، گفت: بعد هم دم از اقتصاد می‌زنند!

وی با تاکید بر اینکه دولت یازدهم جز ننگ برای خود چیزی باقی نگذاشت ، تصریح کرد: انشاءالله با هوشیاری مردم پرونده این دولت در همین دوره اول مختومه اعلام خواهد شد.

این استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه آنها معتقدند اگر ما می‌خواهیم پیشرفت کنیم باید زیر سلطه آمریکا برویم، افزود: اکنون اسراییل می‌خواهد روحانی رئیس جمهور شود.

وی اشاره‌ای به سند 2030 و اقدام آن از طرف دولت کرد و گفت: بدون اطلاع مجلس رفتند و سند را تصویب و امضا کردند، مانند توافقنامه مزخرف برجام!

منطقی با بیان اینکه در سند 2030 آمده که در کتاب‌های مدارس ابتدایی باید مسائل جنسی مطرح شود، خاطرنشان کرد: کتاب آن هم چاپ شده و در نمایشگاه بین‌المللی کتاب هم عرضه می‌شد که در این کتاب عکس موضوعات را کشیده و آن را تشریح می‌کند.

وی در پایان سخنانش با تاکید بر اینکه اگر قدر نظام و اسلام را ندانیم و شل بگیریم سفت خواهیم خورد، تصریح کرد: باید قدر امنیت را بدانیم و از آن حفاظت کنیم.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما