دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396 ساعت 22:52   |   کد مطلب: 27196
دبیر ستاد مردمی اعتکاف استان همدان گفت: حجت‌الاسلام رئيسي كانديداي اصلح جبهه انقلاب و مورد حمايت ستاد مردمي اعتكاف همدان است.

به گزارش نافع، مهدی صلواتی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری برای حضور حداکثری و ناامید کردن دشمنان اسلام در خصوص این انتخابات بزرگ، اظهار کرد: از تمام مردم شریف کشور به وی‍ژه مردم استان دعوت به عمل می‌آید در این انتخابات سرنوشت‌ساز حضور یابند و در نهایت به کاندیدای اصلح جبهه انقلاب رأی دهند.

وی با بیان اینکه با در نظر گرفتن این موضوع که باید در بحث ریاست جمهوری اصلح‌ترین و مقبول‌ترین شخص را برای ریاست جمهوری انتخاب کرد، ‌گفت: ستاد مردمی اعتکاف استان نیز حجت‌الاسلام رئیسی را به عنوان شخص اصلح انتخابات مد نظر دارد و اعلام می‌کند با حضور یکپارچه حداکثری مردم در انتخابات ایشان را انتخاب کنند.

دبیر ستاد مردمی اعتکاف در استان همدان بیان کرد: حضور مردم در انتخابات باعث می‌شود دشمنان اسلام نسبت به خط و خطوط نظام جمهوری اسلامی ایران بیش از پیش آگاه شده نتوانند وارد عرصه‌های تهدید و برنامه‌ریزی علیه ایران شوند.

وی ضمن بیان اینکه حضور مردم در انتخابات باعث خروج کشور از بحران شده و دشمنان را از تسلط و یا هجوم به ایران ناامید می‌کند، خاطرنشان کرد: معتقدم با حضور حداکثری می‌توانیم تمام پیش بینی‌های دشمن نسبت به آینده ایران را از بین ببریم و دشمن را نسبت به این موضوع ناامید کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما