دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396 ساعت 22:48   |   کد مطلب: 27195
سخنگوي كميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي گفت: امروز كانديداهايي با هزينه‌هاي ميلياردي و هزينه‌هايي كه شائبه دولتي بودن آن بسيار بالاست به تبليغات مي‌پردازند.

به گزارش نافع، حجت الاسلام احد آزادی‌خواه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان، با اشاره به تبلیغات انتخاباتی ریاست جمهوری و شورای شهر،  اظهار کرد: امروز باید در حوزه تبلیغات انتخاباتی شاهد و ناظر بایدها و نبایدها در جامعه باشیم و خود قضاوت کنیم.

وی با بیان اینکه امروز کاندیداهایی با هزینه‌های میلیاردی و هزینه‌هایی که شائبه دولتی بودن آن بسیار بالاست به تبلیغات می‌پردازند، گفت: عده‌ای با استفاده از امکانات دولتی تبلیغ می‌کنند که این خلاف مروت سیاسی و اجتماعی است.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد:‌ امروزه چاپ بنرهای هماهنگ از یک مرجع واحد و استفاده از خودرو و نیرو‌های دولتی برای تبلیغات و بهره‌گیری از همایش‌ها و جشنواره‌هایی که با هزینه‌های صد درصدی دولت برگزار می‌شود را شاهد هستیم.

وی با اشاره به دخالت مدیران اجرایی در تبلیغات و تبلیغ یک چهره مشخص که خلاف قانون ساری و جاری جمهوری اسلامی ایران است، گفت: این امر مردم را به تعجب واداشته است، این فرهنگ اشتباه باید برداشته شود و افرادی که به صراحت قانون‌شکنی می‌کنند باید مورد تذکر قرار گیرند.

آزادی‌خواه با تاکید به اینکه در انتخابات باید به دنبال چهره‌ای بود که محرومیت را از کشور بردارد، افزود:‌ چهره‌ای که فاصله طبقاتی را کم کند مهم است؛ پیش‌بینی این است که مردم در 29 اردیبهشت ماه به بی عدالتی، تبعیض و فساد رأی نخواهند داد و به عدالت، مساوات و مروت رای خواهند داد.

وی در پایان سخنانش اظهار کرد: مردم در این روز  حتما به مدیریت کارآمد و ترویج توسعه خدمت به مردم رأی خواهند داد و این وضعیت قابل پیش‌بینی است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما