دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان
آخرین قیمت سکه و طلا

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 25 ارديبهشت 1396 ساعت 09:49   |   کد مطلب: 27167
نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: یک نقطه ضعف بزرگی که در کارنامه دولت فعلی است امضا کردن سند 2030 است که یک سند بسیار زننده، ضد فرهنگ اسلامی و ضد اسلام است، اگر نبود در کارنامه این دولت مگر همین نقطه سیاه کافی بود که به آنها رأی ندهند.

به گزارش نافع، آیت الله سید مصطفی موسوی اصفهانی در گفت و گو با خبرنگار ما در رابطه با انتخابات پیش رو بیان داشت: مسئله انتخابات یکی از واجبات است، باید همه در انتخابات خصوصا انتخابات ریاست جمهوری شرکت کنیم.

 

 

وی ادامه داد: امام عزیزم و رهبرمان مقام معظم رهبری فرمودند که همه در انتخابات شرکت بکنند عقل میگوید حفظ نظام متوقف بر شرکت عموم مردم در انتخابات ریاست جمهوری است همه باید شرکت کنند.

 

 

موسوی اصفهانی افزود: به همه خواهران و برادران عرض میکنیم که به عنوان یک واجب شرعی و یک واجب قانونی و یک واجب اجتماعی و بین المللی لازم است همه ما در انتخابات شرکت کرده و عزیزانمان را نیز برای شرکت تشویق بکنیم.

 

 

مدیر حوزه علمیه همدان گفت: مرحله دوم این که انتخاب اصلح لازم است یعنی در بین این چند کاندیدایی که هستند بهترینشان را برای اداره مملکت انتخاب بکنیم، چون ما اختیار 80میلیون جمعیت ایران اسلامی را میخواهیم 4 سال به دست این فرد بدهیم این خیلی مهم است شرایط فرهنگی، اقتصادی، مسائل نظامی و انتظامی و مسائل مختلف کشور در دست رئیس جمهور است بنابر این باید اصلح باشد.

 

 

 

وی خاطرنشان کرد: در بین کاندیداها از کجا بفهمیم اصلح کیست و راه شناخت چیست، خب افرادی که در نظام جمهوری اسلامی از شناخت والایی برخوردار هستند باید به شناخت آنها اهمیت بدهیم، یکی از گروه های بسیار مهم و اعتقادی و در خط امام و رهبری و مجتهد و بی غرض و بصیر" جامعه مدرسین حوزه علمیه قم" هستند.

 

 

این عالم برجسته ادامه داد: این عزیزان از 50سال قبل دور امام بودند با امام بودند بعد از امام نیز با مقام معظم رهبری بودند، حتی درانتخاب مراجع ما از جامعه مدرسین استفاده کرده و می کنیم و همچنین در سایر مواردی که این بزرگواران نظر دارند.

 

 

 

وی افزود: حضرت آیت الله صابری رحمت الله علیه هم یکی از اعضای جامعه مدرسین قم بودند که تازگی به رحمت خدا رفتند و لذا وقتی به جامعه مدرسین مراجعه کردیم آنها تشخیص دادند که اصلح حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا رئیسی هستند علاوه بر آنها از جامعه روحانیت مبارز تهران هم نظرشان بر حضرت حجت الاسلام والمسلمین رئیسی است.

 

 

 

آیت الله موسوی اصفهانی با اشاره به جلسه خبرگان رهبری که در اسفند ماه در تهران برگزار گردید عنوان کرد: در این جلسه نامه ای تنیظم کردند که از مقام معظم رهبری تقاضا کنند که اجازه بدهند آقای رئیسی برای ثبت نام در کاندیدای ریاست جمهوری تشریف بیاورند ، اکثر برادران در مجلس خبرگان این را امضا کردند، همچنین متدینین، دلسوختگان و عزیزانی که انقلاب را خوب می شناسند و به رهبری این انقلاب ارادت دارند آقای رئیسی را انتخاب کردند.

 

 

 

وی ادامه داد: خود مقام معظم رهبری برای اداره تولیت آستان قدس رضوی بعد از مرحوم حجت الاسلام المسلمین طبسی ایشان را لایق دانستند، خود اداره کردن آستان قدس رضوی لیاقت بسیار بالایی لازم دارد.

 

 

 

وی تأکید کرد: ما مجموعاً به این نتیجه رسیدیم که در روز رأی گیری به حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا رئیسی رأی بدهیم و از عزیزان خواهش میکنیم همه تحقیق کنند اما  ما در تحقیقمان به این نتیجه رسیدیم، انشاءالله که همه انتخاب اصلح را داشته باشند.

 

 

آیت الله موسوی اصفهانی عنوان کرد: یک نقطه ضعف بزرگی که در کارنامه دولت فعلی است امضا کردن سند 2030 است که یک سند بسیار زننده، ضد فرهنگ اسلامی و ضد اسلام است.

 

 

 

وی ادامه داد: اگر در کارنامه این دولت نبود مگرهمین نقطه سیاه که بدون اطلاع مقام معظم رهبری و بدون اطلاع مجلس شورای اسلامی که امضا کردند و دستور اجرای آن را دادند و سند مورد قبول مقام معظم رهبری را برای تحول در آموزش و پرورش کنار گذاشته شد که 4 سال آن در زمان این دولت بود و آن سند بسیار ننگین را که مسائل جنسی را در آن سند ملزم کردند که در کودکی باید به فرزندان آموزش دهند، عکس های زننده ای در آن سند ترسیم کردند و خلاصه قبح حرام را از بین جوانان ما میخواهند از بین ببرند اگر نبود در کارنامه این دولت مگر همین نقطه سیاه کافی بود که به آنها رأی ندهند.

 

 

 

وی با تأکید بر این که رأی دادن یعنی امضا کردن این طرز تفکر و امضا کردن این سند فرهنگی ننگین ابراز داشت: ما دعا میکنیم و از عزیزان خواهش میکنیم رأی شما عزیزان سرنوشت ساز است حتما رأی خود را به کسی که اصلح است بدهید.

 

 

 

مدیر حوزه علمیه همدان اظهار داشت: سند 2030 توسط آقای جهانگیری امضا شده است که سند آن موجود است، اینها همه از رئیس جمهور و معاون اول تا وزرا در یک مسیر قدم برمیدارند که آن مسیر همین مسیر بسیار خطرناکی است که برای جوانان ما باعث ضرر و زیان است.

 

 

 

وی افزود: اگر کودک ما در کودکستان قبح مسائل جنسی را برایش برداشتند دیگر چه برای این کودک می ماند نماز و روزه یا انقلاب و اسلام می ماند، وای بر افرادی که این سند را پذیرفتند و امضا کردند امت ما باید اینها را پای محاکمه بکشد و مسئولین تنبیه کنند که این غلط بزرگ را انجام دادند هم خودشان تنبیه شوند و هم دیگرانی که فکر این چیزها هستند بدانند این کارهای زشت در جمهوری اسلامی پیگرد قانونی دارد.

 

 

 انتهای پیام/

دیدگاه شما