دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

 

 

 

 
تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396 ساعت 17:19   |   کد مطلب: 27076
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در دانشگاه بوعلی سینا گفت: ما وزرای چند هزار میلیاردی داریم که محبت کرده اند ما را اداره میکنند، دنبال برخورد با حقوقهای نجومی در این ماجرا نگردید زیرا در دولت وزرایی چند هزارمیلیاردی وجود دارند.

به گزارش نافع، نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در دانشگاه بوعلی سینا در استان همدان حاضر شد و به سخنرانی در باب مسائل انتخابات پرداخت.

 

 علیرضا زاکانی امروز بعد ازظهر در جمع دانشجویان دانشگاه بوعلی سینا در همدان اظهار داشت: طبق همه ی نظر سنجی هایی که توسط نهادها و دستگاه های مختلف انجام شده است تا این لحظه روحانی نخستین دولت ۴  ساله کشور است.

 

 

وی خطاب به دانشجویان اصلاح طلب که از سالن خارج شدند بیان داشت: چرا از سالن خارج می شوید انگار آزادی خواهی شما هم مانند رئیس جمهورتان است.

 

 

زاکانی افزود: روحانی برای ماندن در حال مایه گذاشتن از همه چیز است، شیعه و سنی را در مقابل هم قرار داده اند.

 

 

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: فردی با ۱۴ هزار میلیارد تومان معوقات بانکی از دوستان فریدون بخاطر رفاقت وام کلان گرفته است و آن را هم صرف برج سازی کرد این فرد الان داخل زندان است.

 

*نوبت دادگاه فریدون است

 

 

وی ادامه داد: وقتی من این حرفها را زدم فریدون از من شکایت کرد و من سند به دادم به دادگاه ارائه داده و تبریه شدم حالا نوبت دادگاه فریدون است.

 

 

زاکانی تصریح کرد: در جلسات سه شنبه های دفتر ریس جمهور ناصری از لندن برای تقسیم غنایم پس از برجام به تهران می آمد.

 

 

وی افزود: جهانگیری ریس ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی بوده است اخوی اش چند دسال پیش کارمند ساده استانداری کرمان بود اما امروز ریس بانک گردشگری است.

 

*جناب روحانی سناریو تند کردن فضا همه جوره ضرر است!

 

 

وی بیان داشت: جناب روحانی اگر کسی برای شما سناریو نوشته است که  فضا را تند کنید بدانید این سناریو همه جوره به ضرر شما خواهد بود.

 

 

زاکانی با ابراز تأسف بیان کرد: امروز ما را در دوگانه آزادی و استبداد قرار می دهند یا دوگانه جنگ و صلح قرار می دهند.

 

 

وی خاطرنشان کرد: رئیس جمهور آن گرد و غبار خوزستان را بلای الهی و حاصل گناه مردم دانست، بزرگترین گناه مردم همین شما مسئولین هستید.

 

*در دولت وزرای چند هزار میلیاردی داریم!

 

 

وی گفت: ما وزرای چند هزار میلیاردی داریم که محبت کرده اند ما را اداره میکنند، دنبال برخورد با حقوقهای نجومی در این ماجرا نگردید زیرا در دولت وزرایی چند هزارمیلیاردی وجود دارند.

 

 

زاکانی افززود: فساد بصورت تک رو از دهه ۷۰  شروع شد، در تفکر سازندگی فساد را روغن و گریس لای چرخ توسعه می دانستند، آنها شهردار که فساد داشت را امیرکبیر زمان نامیدند.

 

*سرمایه خانواده جهانگیری از کجاست!

 

وی افزود: خانواده جهانگیری از کجا چند هزار میلیارد سرمایه دارند مگر فرزند کارگر معدن نبودند؟

 

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با ابراز تأسف افزود: فساد را امروز در همه جا شبکه سازی می کنند.

 

در ادامه جلسه نماینده نشریه دانشجویی امروز از منافقین حمایت کرده و از اعدامهای منافقین انتقاد کرد.

 

زاکانی در پاسخ به اغتشاش گری طیف حامیان دولت اظهار داشت: من هم در دولت احمدی نژاد و هم در این دولت برای دفاع از حق شما و مردم برای مبارزه با فساد دادگاه رفته ام.

 

وی خطاب به دانشجویان منتقد افزود: شما با این روش و منش که اجازه حرف زدن و جواب نمی دهید اگر مسئول شوید دهانها را می دوزید.

 

زاکانی عنوان کرد: فاجعه اینجاست که سندی را تنظیم کرده اند که در این سند (برجام) صورت مذاکرات وجود ندارد، وقتی از آقای شمخانی در کمیسیون برجام سوال شد که صورت مذاکره را خواندید؟ گفتند من هم صورت مذاکرات برجام را ندیدم!

 

وی در رابطه با برخی انتقادات در بحث حمایت سوریه توسط ایران تأکید کرد: در مورد هزینه های سوریه اگر مدافعان نبودند در میدان همدان سرتان را می‌بریدند.

 

دانشگاه پایان نامه روحانی را از روی سایت برداشت!

 

وی عنوان کرد: ای کاش در مناظرات پایان نامه روحانی را بدهند و‌ بگویند از روی آن  بخوانید، پایان نامه روحانی را دانشگاه از روی سایت خود برداشت.

 

زاکانی در جواب اتهامات دانشجویان برای دریافت وام داروسازی گفت: این سندی است که انحراف با جریان دولت درست کرده است. بحث یک میلیارد تومان از سازمان تبلیغات اسلامی هم ربطی به من ندارد، قراردادی بود که تبلیغات قبول نکرد و منعقد نشد.

 

وی خاطر نشان کرد: در مجلس هفتم بین مرتضوی که در ظاهر با اصولگرایان یکی بود و در پشت صحنه با اصلاح طلبان بسته بود وقتی خواستیم گزارش تفحص قرائت شود اصلاح طلبان ابستراکسیون کردند. چرا اصلاح طلبان از مرتضوی دفاع کردند؟ مشکل سیاسی کاری است چون در ظاهر داد و بیداد میکنند اما پشت پرده باهم بستند. چرا پوستین دوز که در دولت قبل ما به مشکلش اعتراض کردیم در دولت جدید هم سمت گرفت؟ اگر بحث فساد است در همه زمانها و همه مکانها فساد است.

 

*نگاه ما جناحی نیست در این دولت کسی کار مثبتی کنند ما دفاع میکنیم

 

نماینده سابق مردم تهران تأکید کرد: نگاه ما تیمی، قبیلگی و جناحی نیست حتی اگر در این دولت کسی کار مثبتی کنند ما دفاع میکنیم.

 

زاکانی اظهار داشت: تصویب برجام همکاری لاریجانی و روحانی بود، لاریجانی عدد ثابتی در مجلس دارد که هر چیزی به نفعش باشد این تعداد نمایندگان را مجاب میکند به رأی مورد نظرش رای دهند.

 

وی بیان کرد: دلیل حمایت از احمدی نژاد این بود که می دانستیم موسوی کشور را به هم‌خواهد زد هر چند ایرادات وی را هم می دانستیم.

 

وی با اشاره به ادعای تقلب در سال 88 توسط میرحسین موسوی گفت: در دیدار با موسوی پس از انتخابات گفتیم فقط یک دلیل برای تقلب بیاورید، موسوی به ما گفت اگر من اعتراض نکنم این ۱۳ میلیون از ما عبور میکنند و‌هیچ‌ دلیلی برای تقلب ارایه نکرد. در دیداری که  با آقای هاشمی داشتیم هم  او گفت موسوی همه ی حرفش را به شما نگفته است و او به من گفته من قانون قبول ندارم و باید انتخابات ابطال شود.

 

 بخشداری ها را تهدید کرده اند

 

زاکانی افزود: امروز اخبار میرسد از روستاها که بخشداری ها به مردم میگویند اگر به روحانی رأی ندهید امکانات قطع می شود.

دانشجویان حامی دولت در بین سخنرانی علی رغم درخواست زاکانی و بسیج دانشجویی از سالن خارج شدند.

 

وی گفت: فردا در نامه ای به آقای جهانگیری از او خواهم‌ خواست در خصوص مسائل اقتصادی پاسخ دهند.

 

زاکانی در پایان سخنرانی بیان کرد:همه دانشجویان مخالف از جمله این چند نفر را دوست دارم، امروز اخبار میرسد از روستاها که بخشداری ها به مردم میگویند اگر به روحانی رأی ندهید امکانات قطع می شود، از کرمان شنیدم از زنجان شنیدم، لازم است دستگاه های نظارتی به این موضوع وارد شوند .

در همین حین دانشجویان از وسط جمعیت میگویند: در همدان هم این اتفاق افتاده است.

 

نماینده جامعه اسلامی دانشجویان بوعلی در این جلسه پشت تریبون قرارگرفت و اظهار داشت: دیروز ما میزبان روحانی بودیم کسی که میگوید ۳۸ سال اعدام کردید اما خودش در ابتدای انقلاب خواستار اعدام برخی ارتشیان در نماز جمعه بود.

 

وی ادامه داد: میزبان کسی بودیم که از آزادی میگوید اما خودش رئیس جلسه ممنوعیت ماهواره بوده است.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت