دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : یکشنبه 17 اردیبهشت 1396 ساعت 22:18   |   کد مطلب: 27031
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان:
دولت در برجام به تدابير مقام معظم رهبري توجهي نكرد
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان گفت: مشکلاتی که امروز در برجام داریم به خاطر عمل نکردن به تدابیر و بندهایی بود که رهبر معظم انقلاب آنها را لحاظ فرمودند، متاسفانه بندهای مد نظر رهبري رعایت نشد.

به گزارش نافع، به نقل از خبرگزاری فارس از ملایر سردار غلامعلی ابوحمزه عصر امروز در نشست بصیرتی گروه‌های بسیج رسانه، اصناف و مداحان در سپاه ملایر با اشاره به اینکه امروز بسیجیان همواره در همه عرصه‌ها از ابتدای پیروزی انقلاب تا به امروز حضور داشته‌اند اظهار کرد: در صحنه انتخابات نیز بسیجیان باید نسبت به بصیرت‌افزایی و آگاهی‌بخشی به مردم اقدام کنند.

وی با بیان اینکه مردم در صحنه انتخابات باید با انتخاب اصلح سرنوشت آینده کشورشان را رقم بزنند افزود: اگر در انتخابات که وظیفه‌ای شرعی و دینی است شرکت کرده و درست انتخاب نکنیم و مشکلات ما بیشتر می‌شود.

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) همدان بیان کرد: ما باید با آگاهی و بصیرت اصلح را شناخته و فرد ضعیفی را برای انتخابات رئیس جمهوری انتخاب نکنیم، در غیر این صورت مشکلات کشور ادامه خواهد داشت و بیشتر از این نیز خواهد شد.

وی با اشاره به توطئه‌ها و شیطنت‌های دشمن در آستانه انتخابات گفت: دشمنان با تبلیغات و تنویر افکار عمومی می‌خواهند حضور مردم را در انتخابات کمرنگ جلوه دهند.

 ابوحمزه با تاکید به بسیجیان تصریح کرد: مردم ما خصلت‌های بسیار خوبی دارند و در طول 38 ساله گذشته با حضور در همه عرصه‌ها نقش خود را به خوبی ایفا کرده و به نقشه‌های دشمن آگاه هستند، اما باز هم نیاز است بصیرت‌افزایی بیشتری برای حضور در انتخابات و شناخت توطئه‌های دشمن از خود به خرج دهند.

وی به نقشه‌های منافقان و دشمنان نظام برای بدبین کردن مردم نسبت به نظام و مسؤولان اشاره کرد و افزود: مردم خود تشخیص می‌دهند که چه کسی اصلح است و حضور باشکوه در پای صندوق‌های رای باعث ناامیدی دشمن خواهد شد.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: وظیفه شرعی، دینی، الهی و اخلاقی ما حکم می‌کند تا با شناخت و بررسی آگاهانه فرد اصلح را برای چهار سال آینده کشور انتخابات رئیس جمهوری انتخاب کنیم.

وی با استناد به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر انتخاب فرد اصلح گفت: فرد اصلح باید متدین، انقلابی، ولایتمدار، ساده‌زیست، مجرب، دلسوز نظام و مردم و دارای مدیریت جهادی در همه عرصه‌ها باشد.

ابوحمزه در ادامه با اشاره به اینکه برخی افراد می‌گویند چرا افرادی که دارای شرایط لازم برای ریاست جمهوری بودند توسط شورای نگهبان رد صلاحیت شدند اضافه کرد: کسانی که از نظر شورای نگهبان احراز صلاحیت نشدند به این معنی نیست که اینها شرایط کامل را نداشتند بلکه تنها این افراد از نظر شورای نگهبان احراز صلاحیت نشدند و شاید در دوره‌های بعدی همین افراد نامزدهای ریاست جمهوری باشند و صلاحیتشان نیز احراز شود.

وی با اشاره به اینکه امروز در آستانه انتخابات برخی اخلاق انتخاباتی را زیر پا گذاشته‌اند تصریح کرد: پرداخت مطالبات بسیاری از کارکنان دستگاه‌ها، افتتاح پروژه‌ها که شاید هنوز هم تکمیل نشده  و... چرا باید در آستانه انتخابات صورت گیرد.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان در ادامه با اشاره به اجرای برجام گفت: بحث برجام تصمیم نظام بود با تدبیر رهبری و مسؤولان دولت، نمایندگان مجلس و... اجرا شد و در نهایت بعد از انجام مذاکرات به توافق رسیدیم.

وی افزود: اما مشکلاتی که امروز در برجام داریم به خاطر عمل نکردن به تدابیر و بندهایی بود که رهبر معظم انقلاب آنها را لحاظ فرمودند، متاسفانه بندهایی که رهبری فرموده بودند رعایت نشد که باید گفت حتی اگر به یکی از بندهای آن هم عمل می‌شد شاید مشکلات امروز را در برجام نداشتیم.

ابوحمزه با بیان اینکه رهبری فرمودند باید قدم به قدم جلو بروید افزود: متاسفانه اینها قدم به قدم جلو نرفتند، آمریکا نیرنگ‌باز است و قائل به حق و حقیقت نیست، همین شد که ما به تعهداتمان عمل کردیم و آنها در برجام همه تعهداتشان را نقض کردند.

وی با اشاره به وجود حدود 50 هزار نفر بسیجی فعال در شهرستان ملایر گفت: بسیجیان باید در کار انتخابات چه انتخابات ریاست جمهوری و چه شوراهای اسلامی بصیرت‌افزایی لازم را به مردم بدهند.

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) همدان اظهار کرد: نیروهای مومن متدین  و افراد واجد شرایط و کسانی که دل در گرو ارزش‌ها دارند را لیست کنند و به دیگران معرفی کنند.

وی تصریح کرد: اگر هر بسیجی در روزهای باقیمانده تا انتخابات حتی پنج نفر را نیز آگاه‌ کند می‌شود گفت که همه جمعیت شهرستان به آگاهی خواهند رسید.

ابوحمزه ابهام‌زدایی از مردم را از وظایف بسیجیان دانست و گفت: باید حق و حقیقت را برای مردم روشن کرد و این اصل همان چیزی بود که باعث پیروزی انقلاب و پیروزی در هشت سال دفاع مقدس شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما