دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 11 اردیبهشت 1396 ساعت 08:22   |   کد مطلب: 26909
يك استاد حوزه و دانشگاه گفت: برخی مدعي هستند برجام سایه جنگ را از کشور دور کرد كه اين حرف ادعايي بیش نیست.

به گزارش نافع، به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، سیدمجتبی حسینی‌یمین عصر امروز در کارگروه ویژه بانوان نخبه حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی در همدان، با اشاره به رعایت چند نکته در فعالیت در فضای مجازی و حقیقی، اظهار کرد: اصل مهم، دعوت مردم به اصل انتخابات است.

وی به فرمایشات امروز مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: تفاوت‌هایی بین کاندیداهای ریاست جمهوری وجود دارد اما از نظر شورای نگهبان صلاحیت 6 کاندیدا تأیید شده و باید افراد را ترغیب به حضور در انتخابات کنیم.

این استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به دلیل عمده برای لزوم حضور در انتخابات بیان کرد: تأمین امنیت کشور و نظام یکی از دلایل لزوم حضور در انتخابات است.

وی با بیان اینکه نقد باید به دور از توهین، غیبت و تهمت باشد، اظهار کرد: قرار بر این بود با برجام تحریم‌ها برداشته شود که این امر محقق نشد؛ امروز در سیاست خارجی عزتمان کم شده که این وضعیت خوب نیست.

وی رکود و بیکاری را مشکل امروز دولت دانست و ادامه داد: با توجه به شعار سال اکنون رکود مقابل تولید داخلی و بیکاری مقابل اشتغال قرار می‌گیرد.

این استاد حوزه و دانشگاه با تأکید بر اینکه کاندیداها باید اخلاق را مد نظر داشته باشند، خاطرنشان کرد: در انتخاب فرد اصلح سالم بودن، مدیریت درست، انقلابی بودن و توجه به قشر ضعیف از سوی افراد مورد توجه قرار گیرد.

وی یادآور شد: هر فردی که در انتخابات مورد اقبال دشمنان باشد به درد دشمن می‌خورد نه اینکه به درد ما بخورد.

حسینی‌یمین با بیان اینکه برخی مدعی هستند برجام سایه جنگ را از کشور دور کرد که این حرف ادعایی بیش نیست، اظهار کرد: آنها که این ادعا را دارند بدانند که دشمنان توان جنگیدن با ما را ندارند و از ایران به شدت می‌ترسد.

وی برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی و تریبون آزاد را موجب ترغیب دانشجویان و جوانان به حضور در انتخابات دانست و گفت: برخی از مشکلات اقتصادی ما ناشی از فرهنگ است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما