آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 9 فروردين 1396 ساعت 11:33   |   کد مطلب: 26355
رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: سال گذشته 37 هزار و 173 مورد مأموریت توسط اورژانس همدان انجام شد.

به گزارش نافع، حبیب‌الله موسوی‌بهار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه ماموریت‌های اورژانس 115 استان همدان طی سال گذشته 16.6 درصد افزایش داشته است، خاطرنشان کرد: 37 هزار و 173 مورد ماموریت در سال گذشته توسط اورژانس انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته بیشترین ماموریت توسط اورژانس همدان انجام شد و کمترین آن توسط اورژانس 115 شهرستان رزن، افزود: بیشترین مأموریت در استان همدان متعلق به شهریورماه بود و کمترین ماموریت نیز در اردیبهشت‌ماه انجام شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان با اشاره به فعالیت 350 نیروی عملیاتی و ستادی در اورژانس 115، گفت: 51 پایگاه شهری، جاده‌ای و هوایی، 100 دستگاه آمبولانس، یک بالگرد اورژانس هوایی، یک اتوبوس آمبولانس پاسخگوی حوادث شهری و جاده‌ای در استان فعال است.

وی با اشاره به آماده‌باش تمام بیمارستان‌های زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی همدان طی ایام نوروز، گفت: بازدیدی سرزده از بیمارستان فاطمیه همدان داشتم که ضمن تبریک ایام عید و تقدیر از زحمات کارکنان این بیمارستان، روند خدمات‌دهی این مرکز در ایام نوروز نیز بررسی شد.

موسوی‌بهار به بازدید مدیران پرستاری و کارشناسان دفتر پرستاری دانشگاه از بیمارستان‌های استان در ایام تعطیلات اشاره کرد و افزود: ادارات و سازمان‌های مرتبط در اجرای طرح سلامت نوروزی همکاری لازم را دارند.

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت