دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
وضعیت آب و هوای همدان
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 7 فروردين 1396 ساعت 09:06   |   کد مطلب: 26313
کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان همدان:
آسمان همدان تا چهارشنبه بدون بارش است
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: هوای کنونی همدان نیمه ابری است و از فردا تا چهارشنبه آسمان همدان بدون بارش است.

به گزارش نافع، محمد حسن باقری شکیب در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در همدان اظهار داشت: آسمان استان همدان تا 24 ساعت آینده نیمه ابری و بعدازظهر امروز احتمال افزایش ابر و بارش‌های پراکنده وجود دارد.

وی با بیان اینکه هوای همدان تا چهارشنبه بدون بارش است گفت: از روز دوشنبه تا چهارشنبه هیچ گونه سامانه بارشی در استان همدان فعالیت ندارد و آسمان استان گاه نیمه ابری همراه با وزش باد است.

باقری شکیب کمینه دمای همدان در 24 ساعت گذشته را یک درجه سانتیگراد بالای صفر و بیشینه دمای این شهر را 9 درجه سانتیگراد بالای صفر اعلام کرد و افزود: سردترین نقطه استان در 24 ساعت گذشته گل تپه با 2 درجه سانتیگراد زیر صفر و گرمترین نقطه اسدآباد با 12 درجه سانتیگراد بالای صفر گزارش شده است.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان بیان کرد: 24 ساعت گذشته تنها بارش در نهاوند با سه میلی متر به ثبت رسیده است.

باقری شکیب اعلام کرد: از ابتدای مهرماه 95 تا امروز 233 میلی متر بارندگی داشتیم ضمن اینکه میزان بارش‌ها نسبت به میانگین بلند مدت مثبت گزارش شده است.

وی ضمن اعلام میزان بارش‌ها در استان همدان گفت: در ملایر 278، تویسرکان 395، نهاوند386، کبودراهنگ215، رزن278، فامنین227، قهاوند221، اسدآباد298 و بهار 277 میلی متر بارش را از ابتدای مهرماه 95 تا امروز شاهد بوده است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت