آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 16 اسفند 1395 ساعت 18:00   |   کد مطلب: 25971
دادستان تویسرکان با بیان اینکه درخصوص پرونده جاعلان اسناد ملکی و دولتی پنج نفر دستگیر و دو نفر تحت تعقیب هستند، گفت: در حال حاضر نمی توان به طور دقیق درباره مبلغ کلاهبرداری شده اظهار نظر کرد، اما طبق تحقیقات تاکنون در حدود پنج میلیارد ریال توسط این باند، کلاهبرداری شده است.

به گزارش نافع، «یونس طرهانی» در گفت و گو با خبرنگار رودآور، درباره نحوه دستگیری باند حرفه ای جعل اسناد ملکی و دولتی در تویسرکان، گفت: پس از شکایت هفت نفر و تشکیل پرونده در دادسرا، تحقیقات توسط این اداره انجام شد و در نهایت پنج نفر از این باند جعل اسناد و کلاهبرداران دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر این پنج نفر دستگیر شده با مدارک مستند در بازداشت به سر می برند، اظهار کرد: روش این افراد در کلاهبرداری از مردم بدین شکل بود که فردی در یکی از دستگاه های خدمات عمومی که مشغول به کار است، اطلاعات ملک و مالک را جمع آوری کرده و در اختیار شریک و هم دستان خود قرار می دهد و آنان هم با توجه به اطلاعات به دست آمده وکالتنامه های جعلی تنظیم و با آن مبادرت به فروش اراضی مردم به دیگران می کردند.

دادستان تویسرکان با اشاره به اینکه پرونده با شکایت خردارانی که متوجه کلاهبرداری شده اند، تشکیل می شود، افزود: درباره این پروند تاکنون هفت شاکی داریم که منجر به دستگیری و بازداشت پنج نفر شده و دو نفر دیگر از هم دستان هم تحت تعقیب قانون هستند.

طرهانی عنوان کرد: هم اکنون این پرونده در مرحله دادسرا است که پس از اتمام تحقیقات و صدور کیفر خواست به دادگاه ارجاع و بعد از آن حکم نهایی صادر می شود.

وی درباره مبلغ کلاهبرداری شده توسط این بانده جعل اسناد ملکی و دولتی گفت: در حال حاضر نمی توان به طور دقیق درباره مبلغ کلاهبرداری شده اظهار نظر کرد، اما طبق تحقیقات تاکنون در حدود پنج میلیارد ریال توسط این باند، کلاهبرداری شده است.

زنگنه

انتهای پیام/ 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها