آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 15 اسفند 1395 ساعت 15:41   |   کد مطلب: 25934
مديرعامل سازمان زيباسازي شهرداري همدان گفت: در يكصد نقطه از شهر همدان المان نوروزي نصب مي‌شود.

به گزارش نافع، وحید علی‌ضمیر در ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری همدان با بیان اینکه سازمان زیباسازی امسال برنامه‌های متفاوتی برای شهروندان و مسافران خواهد داشت، اظهار کرد: طی ایام نورز در 100 نقطه، المان نوروزی در شهر همدان نصب خواهد شد که نسبت به سال گذشته تعداد المان‌ها 35 درصد افزایش داشته است.

وی با بیان اینکه آذین‌بندی نقاط حساس را در ایام نوروز در برنامه داریم، ادامه داد: جداره‌سازی و نقاشی‌ها 30 هزار متر مربع برنامه‌ریزی شده که کار آن از چند روز گذشته آغاز شده و تا نوروز به پایان می‌رسد.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری همدان با اشاره به اینکه مبلمان شهری خریداری، نگهداری و تعمیر شده است، بیان کرد: پارک‌ها و مبادی ورودی و مسافرپذیر از روشنایی، وسایل بازی ورزشی و ... برخوردار شده‌اند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری همدان در ادامه با بیان اینکه تاکسی‌رانی همانند سال‌های گذشته برنامه‌های خود را مشخص کرده است، اظهار کرد: شیفت‌بندی فعالیت تاکسی‌ها انجام شده به نحوی که در نیمه اول ایام نوروز 60 درصد و در نیمه دوم 40 درصد می‌توانند از مرخصی استفاده کنند.

مهرداد خورشیدوند با بیان اینکه کشیک‌های نوروزی انجام و مشخص شده است، ادامه داد: برای شستشوی ماشین‌ها با چند کارواش قرارداد بسته شده است.

انتهای پیام/م

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت