آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 3 اسفند 1395 ساعت 08:50   |   کد مطلب: 25603
حاج میرزا محمد سلگی راوی کتاب " آب هرگز نمی‌میرد"‌ گفت: خود را مدیون شهدا می‌دانم چرا که از قافله شهدا جامانده‌ام و به همین دلیل لطف رهبرمعظم انقلاب و تقریظ ایشان بر کتاب " آب هرگز نمی‌میرد" بنده را شرمنده و مسئولیتم را سنگین‌تر کرد.

به گزارش نافع به نقل از تسنیم، حاج میرزا محمد سلگی راوی کتاب " آب هرگز نمی‌میرد"‌ ظهر امروز در جمع کارکنان بانک کشاورزی استان همدان  مهم‌ترین جهاد را مبارزه با نفس دانست و گفت: پیامبر پس از بازگشت از غزوات در حدیثی به صحابه خود  با اشاره به جهاد اصغر ،اهمیت موفقیت در جهاد اکبر را متذکر شدند.

وی با اشاره به اینکه دشمن پس از دفاع مقدس نقاط ضعف ما را شناسائی کرده و بر اساس آن برنامه‌ریزی کرد، افزود: تاکید رهبر معظم انقلاب بر مطالعه کتابهای ارزشی و دفاع مقدس برای پیشگیری و مقابله با هجمه‌های فرهنگی دشمنان است.

فرمانده دوران دفاع مقدس با بیان اینکه محبت رهبر معظم انقلاب به حقیر نتیجه لطف و عنایت شهدا است، تصریح کرد: من به شخصه کمترین فرد و جامانده‌ترین نفر از قافله شهدا هستم و اساسا خود را مدیون شهدا می‌دانم  به همین دلیل لطف رهبرمعظم انقلاب و تقریظ ایشان بر کتاب " آب هرگز نمی‌میرد"  بنده را شرمنده و مسئولیتم را سنگین‌تر کرد.

وی با یادآوری برخی حماسه آفرینی‌های شهدا و رزمندگان در عملیات‌های مختلف مانند والفجر 8 اظهار داشت: رزمندگان علیرغم همه مشکلات  و کمبود نیرو در برابر دشمنان ایستادگی کردند و به پیروزی رسیدند.

سلگی با تاکید براینکه به فرموده امام علی (ع) "باید در برابر دشمنان ایستاد" تصریح کرد: اگرچه برخی در حال حاضر به روش‌های مختلف می‌گویند نباید در برابر دشمن ایستاد اما اعتقاد ما بر ایستادگی در برابر استکبار جهانی است و موظف هستیم که راه شهدا را ادامه دهیم.

وی با اشاره به اینکه برخی مدیران افرادی هستند که اعتقادی به ولایت فقیه ندارند اما در ظاهر حرف دیگری را می‌زنند، بیان کرد: دشمن پس از دفاع مقدس متوجه شد که "ایمان" نقطه قوت مردم است به همین دلیل نیز هم اینک با هجمه‌های گسترده خود به ویژه در حوزه فرهنگ ایمان آنها را نشانه رفته است.

راوی کتاب "آب هرگز نمی‌میرد" با تاکید بر ادامه دادن راه شهدا افزود: تفقد رهبر معظم انقلاب را مدیون و مرهون سردار شهید "حاج حسین همدانی" می‌دانم که سبب افتخار مردم استان شد.

مسئول بسیج ادارات و دستگاه‌های اجرایی همدان گفت: با ارزیابی‌های انجام شده، مجموعه بانک کشاورزی استان همدان در تراز انقلاب اسلامی قرار دارد.

سرهنگ احد امیری با اشاره به عملکرد موفق  پایگاه مقاومت بسیج این مرکز، اظهار داشت: با ارزیابی‌های انجام شده، مجموعه بانک کشاورزی استان همدان را در تراز انقلاب اسلامی می‌دانیم چرا که این مرکز از معدود مراکز موجود در حوزه بانک‌ها هستند که فعالیت تخصصی انجام می‌دهند.

وی افزود: توزیع عادلانه منابع مالی با توجه به شعار سال، نوآوری در ارائه تسهیلات،حسابرسی خوب، جلوگیری از قرار گرفتن منابع در اختیار افراد سودجو، جذب سرمایه و انباشت آن  برای جریان سازی در حوزه اقتصاد مقاومتیاز مهمترین اقدامات بانک کشاوری در استان همدان است.

انتهای پیام /م

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت