آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 25 بهمن 1395 ساعت 16:58   |   کد مطلب: 25391
رئیس کمیته مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: پست‌های ۶۳ کیلوولت برق که به علت بارش برف سنگین قطع شده بودند، وارد مدار شدند.

به گزارش نافع به نقل از مهر حاجی‌رضا تیموری با بیان اینکه برق شهرستان‌های استان همدان در حال وصل شدن است، گفت: تمام پست‌های ۶۳ کیلوولت که به علت بارش برف سنگین قطع شده بودند، وارد مدار شدند.

تیموری با اشاره به تلاش پرسنل فوق توزیع و توزیع برق استان همدان از ساعات اولیه صبح امروز اظهار داشت: تمام پست‌های ۶۳ کیلوولت که به علت بارش برف سنگین قطع شده بودند، وارد مدار شدند.

وی افزود: با ورود پست‌های ۶۳ کیلوولت به مدار رفع عیوب شبکه‌ها و برقدار کردن مناطق از روند سریع‌تری برخوردار شده است.

رئیس کمیته مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان عنوان کرد: در  شهرستان نهاوند فقط ۳ خط به علت شکستگی تیر و مسدود بودن راه بی‌برق هستند و در حال حاضر در این محورها برق ۱۶ روستا قطع است.

وی با بیان اینکه در شهرستان ملایر نیز هر سه پست ۶۳ کیلولت برقدار شده است، اظهار داشت: در حال حاضر اکیپ‌های عملیاتی برق در شهرستان ملایر مشغول برقدار کردن خطوط ۲۰ کیلولت هستند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن برق نقاط قطع شده وصل شود.

تیموری با بیان اینکه در شهرستان بهار و رزن مشکل قطعی نداریم، گفت: با تلاش همکاران برق شهرستان‌های اسدآباد، کبودراهنگ و فامنین نیز وصل شده و هیچ مشکلی وجود ندارد.

وی با اشاره به وضعیت شبکه‌های برق شهرستان تویسرکان نیز عنوان کرد: برق شهرستان تویسرکان نیز وصل بوده و فقط چند تیر برق شکسته شده که با ارسال تجهیزات در راستای رفع این مشکل اقدام شده است.

رئیس کمیته مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان ضمن تقدیر از صبر و حوصله مردم عنوان کرد: در کنار فعالیت‌ اکیپ‌های عملیاتی برق شاهد هماهنگی و کمک سایر دستگاه‌ها از جمله فرمانداری، شهرداری، راهداری، جهاد کشاورزی، محیط زیست، منابع طبیعی و آب منطقه‌ای بودیم که صمیمانه از تلاش این افراد قدردانی می‌کنیم.

انتهای پیام/.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت