آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 22 بهمن 1395 ساعت 14:33   |   کد مطلب: 25304
امروز همزمان با مردم سراسر کشور، مردم انقلابی استان همدان در خیابان ها به راهپیمایی در آمده و شور و شعور را با طعمی از عشق و امید به تلفیق در آوردند.

به گزارش نافع، امروز با وجود بارش برف در برخی نقاط استان همدان وهمچنین سردی هوا، مردم انقلابی این استان چتر بر دست با مشت های گره کرده و الله اکبر گویان در مسیرهای از پیش تعیین شده به راهپیمایی پرداختند.

همدان

تقوای سیاسی یعنی تبعیت از رهبری نظام

نماينده مقام معظم رهبري در وزارت جهاد كشاورزي طی سخنرانی روز 22 بهمن ماه با بیان اینکه باید در همه اعمال تقوا داشت و تأکید بر تقوای سیاسی اظهار کرد: باید تقوای سیاسی داشته باشیم، تقوای سیاسی معنایش این است که از رهبر عالم، عادل، سیاست مدارو سیاست گذار این نظام تبعیت کنیم و تمام نغمه های شوم و شر دشمنان را کنار بگذاریم و هیچ نرمشی در مقابل دشمن از خود نشان ندهیم که مبادا دشمن در ملت و نظام ما طمع کند و بخواهد آسیبی به این نظام و این حاکمیت بزند.

 

فامنین

حجت الاسلام والمسلمین حاج ابوالقاسم رهبر مجاهد انقلابی در سخنرانی  روز ۲۲ بهمن گفت: دشمنان و مستکبران بدانند این ملت همان ملت انقلابی است و در برابر دشمنان تسلیم نخواهد شد و عزت و اقتدار عاشورایی خود را تا رسیدن به هدف نهایی فراموش نخواهند کرد.

رزن

مردم و مسئولین شهرستان رزن با وجود بارندگی و نامناسب بودن شرایط جوی  قبل از ساعت اعلام شده با حضور در مسیر راهپیمایی و نقطه آغازین آمادگی خود را برای حضور همیشه در صحنه اعلام کرند.

حضور پرشور نسل سومی ها و نونهالان و نوجوانان،حضور مسئولین شهرستان و حضور یک دست مردم شریف همراه با شخصیتهای سیاسی از نکات مهم این مراسم در رزن بود.

حضور بسیجیان نسل جدید و پیشکسوتان جهاد و شهادت با لباس مدافعان حرم ،همچنین نصب بندی از بیانات رهبری انقلاب در تایید جوانان انقلابی و حمایت از آنها از دیگر ویژگی های این مراسم بود.

اسدآباد

رئیس حوزه های علمیه خواهران استان همدان با گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی،  اظهار کرد: امروز مردم آمدند تا ثابت کنند که برای آمریکا و دشمنان اسلام گزینه روی میز دارند و گزینه آنان حضوردر راهپیمایی دشمن شکن 22 بهمن است.

نهاوند

 راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن با حضور گسترده و باشکوه مردم انقلابی نهاوند هم‌زمان با سراسر کشور برگزار شد.
 باوجود بارش برف و سرمای هوا ولی مردم ولایتمدار نهاوند با حضور باشکوه خود به‌فرمان رهبر معظم انقلاب لبیک گفتند و با شعارهای مرگ بر آمریکا جواب دندان‌شکن و محکمی به تهدیدهای رئیس‌جمهور آمریکا دادند.
حسن بهرام نیا نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی سخنران اصلی مراسم راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان نهاوند بود.
آتش زدن پرچم امریکا و آدمک‌های سران آمریکا و رژیم صهیونیستی توسط نوجوانان از دیگر بخش‌های راهپیمایی 22 بهمن در نهاوند بود.

کبودراهنگ

احسان قنبری فرماندار شهرستان  کبودراهنگ در راهپیمایی 22 بهمن ماه گفت: امروز ما شاهدیم که بعد از گذشت ۳۸سال از انقلاب مردم باز با همان شور و حرارت و اعتقاد اوایل انقلاب در این صحنه و مانور سیاسی حضور دارند و و مهم ترین و زیباترین جلوه روز ۲۲بهمن حضور این مردم است.
قنبری افزود:امسال نسبت به سال گذشته جمعیت بیشتری در صحنه حاضر هستند و این نشان از عمق درک و فهم مردم است که با این حرکت حماسی در این هوای سرد  پاسخی دندان شکن   به اظهارات برخی تازه به دوران رسیده که صحبتهایی خارج از عرف و دیپلماتیک و بسیار مبتدی و کودکانه دادند.

قهاوند

مراسم راهپیمایی روز 22 بهمن در سی هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب با حضور پرشور مردم شهید پرور منطقه قهاوند صبح امروز از مقابل میدان معلم آغاز شد.

راهپیمایان از دقایقی قبل از شروع زمان مراسم در خیابان ها حضور داشتند و از این طریق همبستگی و آمادگی خود را به دشمنان جمهوری اسلامی نشان دادند.

تصاویر امام (ره) و رهبر معظم انقلاب و پلاکاردهایی با شعارهای انقلابی در دستان مردم قهاوند خودنمایی می کند و شعارهای آنها هم مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل است .

ملایر

حجت الاسلام والمسلمین محمد رضا میرتاج الدینی در مراسم پایانی راهپیمایی 22 بهمن در مسجد جامع ملایر با اشاره به مهمترین دستاوردهای انقلاب اظهار داشت: این روزها در رسانه ها و فضاهای مجازی از انقلاب انتقاد شده اما روز 22 بهمن روز بیان دستاوراهای انقلاب است.
وی با اشاره به دعوای های  دو  گروه سیاسی بیان کرد: این اقدامات انقلاب را خرد کرده و  دو گروه چنان یکدیگر را نقد و تخریب کرده که گویی در انقلاب کاری انجام نشده است.
استاد حوزه و دانشگاه گفت: دشمن نیز از این فضا استفاده کرده و حتی موفقیت های انقلاب را بی اثر عنوان می کنند.
وی تاکید کرد : تریبون 22 بهمن برای انقلاب است نه برای گروهی خاص و باید در این روز دستاوردهای و را بیان کرد.

تویسرکان

مردم متدین و متعهد شهرستان تویسرکان در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی برای برگزاری راهپیمایی با شکوه دیگری، همچون سال های گذشته در میدان شهید فرشید هرمزی تویسرکان گردهم جمع شدند و پیام وحدت و همدلی خود را در دفاع از آرمان های انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران به گوش جهانیان رسانند و بار دیگر وفاداری و تجدید پیمان خود با ولایت را اثبات کنند.

بهار

tرماندار شهرستان بهار در مراسم راهپیمایی 22 بهمن یکی از مهمترین دستاوردهای مهم پیروزی انقلاب اسلامی ایران در منطقه را هویت یابی گفتمان اسلام گرایانه بیان کرد و گفت: پس از پیروزی انقلاب گفتگوی جدیدی با یک بینش جدید و تحت عنوان هویت اسلام گرایانه در منطقه و جهان شکل گرفت و اسلام جایگاه دیگری در جهان به خود گرفت.
 

حضور ورزشکاران همدانی در راهپیمایی

حضور پررنگ بانوان در راهپیمایی همدان

 

حضور دانشجویان در راهپیمایی همدان

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها