دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 18 بهمن 1395 ساعت 08:10   |   کد مطلب: 25203
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب در همدان:
جیره‌بندی آب برای تابستان ۹۶ مطرح نیست
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با اشاره به کمبود شدید آب در تابستان ۹۶ گفت: جیره‌بندی آب در تابستان سال آینده مطرح نیست.

به گزارش نافع، حمیدرضا جانباز در حاشیه سفر به استان همدان گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان اظهار داشت: قبل از این بارش‌ها هفت استان کشور دچار کمبود نسبی بارش بوده و مشکلات کمبود آب داشتند.

وی مشهد، شیراز، کرمان و بوشهر را از جمله مرکز استان‌های دارای مشکل و تنش آبی دانست و گفت: بندرعباس از استان‌های دارای کمبود آبی بود که خوشبختانه بارش‌های اخیر وضعیت را بهبود بخشیده است.

جانباز عنوان کرد: استنباط این است که بخش‌هایی از مرکز فلات ایران که عمدتا در اثر بارش‌ها بهره کافی را نبردند دچار مشکلات کمبود آب باشند.

وی با اشاره به اینکه پیش‌بینی می‌شود تابستان سال آینده نسبت به تابستان امسال وضعیت کمبود آب بدتری داشته باشیم عنوان کرد: تلاش بر این است که در هیچکدام از استان‌ها جیره‌بندی نداشته باشیم.

به گزارش تسنیم روز گذشته وزیر نیرو به همراه تعدادی از مدیران ستادی وزارت نیرو از جمله جانباز مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور برای افتتاح و کلنگ زنی برخی طرح‌های حوزه آب و برق به استان همدان سفر کرد.

افتتاح دو نیروگاه خورشیدی خلیج فارس و امیرکبیر هر کدام با ظرفیت هفت مگاوات، آغاز عملیات اجرایی سه نیروگاه خورشیدی با ظرفیت هر کدام هفت مگاوات، آغاز عملیات اجرایی برج خنک کن دوم نیروگاه مفتح همدان، افتتاح تصفیه‌خانه فاضلاب شهر رزن و افتتاح مجتمع آبرسانی روستایی نینج پروژه‌هایی بودند که وزیر نیرو به‌خاطر آنها به همدان سفر کرده بود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت