دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان
آخرین قیمت سکه و طلا

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 12 بهمن 1395 ساعت 13:00   |   کد مطلب: 25041
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در خصوص آخرین رقم فساد مالی در صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: هرچند شواهد و قرائن بیش از 11 هزار میلیارد را نشان می‌دهد ولی اسنادی که تا کنون به دست آمده رقم 11 هزار میلیارد را نشان می‌دهد.

به گزارش نافع، تیرماه سال جاری بود که محمدرضا محدث خراسانی، معاون وزیر اسبق آموزش و پرورش در گفت‌وگو با دانا از پاداش 700 میلیون تومانی در صندوق ذخیره فرهنگیان خبر داد.

پس از بررسی‌های بیشتر مسئولان، نماینده مردم سبزوار فساد 8 هزار میلیاردی صندوق ذخیره فرهنگیان و بازداشت فرزند و همسر مدیر عامل این صندوق را برای اولین بار مطرح کرد که همین موضوع پای دستگاه قضایی و دستگاه‌های امنیتی را هم به پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان باز کرد و باعث شد تا نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی تیم‌های مختلفی برای بررسی وضعیت صندوق ذخیره فرهنگیان تشکیل دهند.

محمد مهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با راه دانا؛ در خصوص آخرین وضعیت صندوق ذخیره فرهنگیان اظهار داشت: تیم‌های مختلفی برای بررسی این موضوع تشکیل شده که هر کدام مشغول انجام وظایف خودشان هستند.

وی در خصوص آخرین رقم فساد مالی در صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: هرچند شواهد و قرائن بیش از 11 هزار میلیارد را نشان می‌دهد ولی اسنادی که تا کنون به دست آمده رقم یازده هزار میلیارد را نشان می‌دهد.

انتهای پیام/م

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت