دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 10 بهمن 1395 ساعت 08:47   |   کد مطلب: 25027
سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس با بیان اینکه اثرات مخرب بلاتکلیفی مالباختگان" میزان" و "پدیده شاندیز" کمتر از حادثه پلاسکو نیست،گفت:آسیب های اجتماعی وارده به این خانواده ها بسیار است.

به گزارش نافع، حسین مقصودی درگفت وگو با خانه ملت،با انتقاد از عدم تعیین تکلیف وضعیت سپرده گذارن و سهامداران موسسه "میزان" و "پدیده شاندیز"،افزود:موضوع موسسه مالی و اعتباری "میزان" و "پدیده شاندیز" کمتر از پلاسکو نبوده و آسیب های اجتماعی وارده به این خانواده ها در تاریخ کشور بی سابقه است.

نماینده مردم سبزوار درمجلس شورای اسلامی،ادامه داد: با پدید آمدن معضل موسسات مالی و اعتباری "میزان" و "پدیده شاندیز" بسیاری ازخانواده‌های سپرده گذاران و سهامداران از هم پاشیدند و به نظر می رسد قوای سه گانه باید دست به دست هم دهند تا زیان این خانواده ها را جبران کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: متاسفانه نگاه به حادثه  پلاسکو بر مبنای تعقل و واقعیات نیست و نگاه‌ها اغلب سیاسی شده ،به گونه ای که برخی دنبال اهداف سیاسی و پایمال کردن خدمات شهری در سراسر کشور هستند.

وی یادآور شد: از سویی دیگر عده ای درصدد هستند ضعف مدیریت در جمع کردن "میزان" و "پدیده" را با سیاسی کاری به حاشیه ببرند؛درحالی که اگر اجماع و نیت صادقانه و خیری در حل مشکل مالباختگان"میزان" و "پدیده" بود این معضل سه ماهه به اتمام می رسید؛اما ضعف مدیریتی و صید ماهی های سیاسی باعث قفل شدن و عدم رفع این مشکل شده است.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت