آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 9 بهمن 1395 ساعت 22:59   |   کد مطلب: 25019
مسئول ستاد دیه استان همدان گفت: طی ۱۰ ماه نخست سال جاری ۱۷۳ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد در همدان آزاد شدند.

به گزارش نافع، یدالله روحانی منش در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: طی ۱۰ ماه سال جاری تعداد ۱۷۳ نفر از زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد این استان با مبلغ کل بدهی ۱۴۹ میلیارد و ۷ میلیون و ۴۱۷ هزار و ۱۹۲ ریال آزاد شدند.

وی گفت: از این افراد تعداد ۲۵ نفر محکومیت های دیه و تعداد ۱۴۸ نفر محکومیت های مالی و مهریه و نفقه بوده اند که با مساعدت ستاد دیه آزاد و به آغوش گرم خانواده خود بازگشتند.

وی بابیان اینکه از بین این افراد تعداد ۱۶۷ نفر مرد و ۶ نفر زن بوده اند، گفت: طی ارتباط با شرکت های بیمه و پیگیریهای به عمل آمده مبلغ ۱۱ میلیارد و ۴۸۴ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال  از طریق شرکتهای بیمه برای مجموع تصادفات پرداخت شده است.

روحانی منش عنوان کرد: با ارسال پرونده های دیه واجد شرایط به صندوق تامین خسارتهای بدنی و اخذ مبلغ ۲۷ میلیارد و ۹۲۳ میلیون و ۱۳۲ هزار و ۵۰۰ ریال تعدادی از مددجویان از این طریق آزاد شده اند.

وی عنوان کرد: مبلغ ۱۸ میلیارد و ۷۷۹ میلیون و ۲۷۰ هزار و ۶۵۰ ریال نیز به صورت اعسار به تقسیط تامین و پذیرفته شده است.

مسئول ستاد دیه استان همدان سادآور شد: طی دعوت از شکات پرونده ها مبلغ ۵۱ میلیارد و ۱۲۳ میلیون و ۸۷۴ هزار و ۱۸۳ ریال در شورای حل اختلاف شعبه ۱۵۷ ویژه ستاد دیه، اخذ گذشت رضایتمندانه صورت گرفته است.

روحانی منش یادآورد شد: همچنین تعداد ۱۵ نفر نیز با وساطت و راهنمایی ستاد دیه به صورت مشاوره ای از زندان آزاد شدند.

وی عنوان کرد: تعدادی از مددجویان نیز با پرداخت مبلغ ۱۹ میلیارد و ۳۶۳ میلیون و ۷۵۳ هزار  ریال به صورت کمک ستاد دیه آزاد شده اند و مبلغی افزون بر ۱۴ میلیارد و ۸۰۴ میلیون ریال نیز وام بانکی پرداخت شده است.

مسئول ستاد دیه استان همدان عنوان کرد: در این میان خود مددجویان نیز دخیل بوده و مبلغ ۵ میلیارد و ۵۲۸ میلیون و ۹۸۶ هزار و ۸۵۹ ریال همیاری داشته اند.

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت