دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 9 بهمن 1395 ساعت 09:57   |   کد مطلب: 24992
ششمین پاسداشت ادبیّات جهاد و مقاومت به همراه انتشار سه تقریظ حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای بر کتاب‌های «وقتی مهتاب گم شد»، «گلستان یازدهم» و «دختر شینا» برای اولین بار، با تقدیر از راویان و نویسندگان این کتاب‌ها در شهر همدان برگزار خواهد شد.

به گزارش نافع به نقل از فارس، این مراسم هم‌زمان با ایام دهه‌ فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور پیشکسوتان عرصه ایثار و شهادت استان همدان، نویسندگان و فعالان حوزه ادبیّات مقاومت، مسئولان و شخصیت‌های استانی و کشوری در روز چهارشنبه بیستم بهمن‌ماه برگزار می‌شود.
کتاب «وقتی مهتاب گم شد» روایت عاطفی و انسانی از علی خوش‌لفظ خاطرات جانباز سرافراز، هم‌رزم حاج احمد متوسلیان است که به قلم حمید حسام نوشته شده است.
کتاب «گلستان یازدهم» نیز دربردارنده خاطرات خانم پناهی‌روا، همسر شهید علی چیت‌سازیان - از شهدای شاخص استان همدان - است که به قلم خانم بهناز ضرابی‌زاده به رشته تحریر در آمده‌است.
کتاب سوم، کتاب «دختر شینا» خاطرات خانم قدم‌خیر محمدی کنعان از همسر شهیدش، حاج ستار ابراهیمی هژیر است. این کتاب نیز توسط خانم ضرابی‌زاده نوشته‌شده، و از آثار حوزه خاطرات زنان از جنگ ایران و عراق است.  

پیش از این دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب اسلامی در همایش‌های جداگانه‌ای از کتاب‌های «نورالدین پسر ایران»، «پایی که جا ماند»، «لشکر خوبان»، «من زنده‌ام» و «آن بیست‌و‌سه نفر» تقدیر و یادداشت‌ها و تقریظ‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی را منتشر کرده بود.

انتهای پیام/م

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت