دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 5 بهمن 1395 ساعت 13:59   |   کد مطلب: 24903
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای همدان از راهیابی ۱۰ نفر از جوانان نخبه استان همدان به اردوی آمادگی چهل و چهارمین دوره مسابقات جهانی مهارت ابوظبی خبر داد.

به گزارش نافع، علیرضا مهرابی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه چهل و چهارمین دوره مسابقات جهانی  مهارت از ۱۹ تا ۲۸ مهر سال ۱۳۹۶ در شهر ابوظبی برگزار می شود، گفت: برگزیدگان شانزدهمین و هفدهمین دوره مسابقات ملی مهارت پس از شرکت در اردوهای آماده سازی و طی دوره های تخصصی و در صورت انتخاب شدن به این رقابت بین المللی اعزام خواهند شد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان با اشاره به جایگاه خوب جوانان استان همدان در این مسابقات افزود: تیم مهارتی استان همدان متشکل از مدال آوران چهاردهمین، شانزدهمین و هفدهمین مسابقات ملی مهارت است.

وی ترکیب تیم همدان را محمد رضا طیبی در رشته فناوری اطلاعات  و راهکارهای نرم افزاری برای تجارت، وحید وندالوند در رشته صافکاری خودرو، ایمان قلخانباز در رشته آجر چینی، امین قلخانباز و حسین بداقی در تیم دو نفره طراحی فضای سبز، حسین چهاردولی در رشته کاشی کاری کف و دیوار، امید یزدی در رشته صافکاری خودرو، محمد عطایی راد در رشته اتصالات چوبی و علی قره گوزلو در رشته تراش cnc ذکر کرد که در اردوی آماده سازی مسابقات جهانی ابوظبی حضور خواهند داشت.

مهرابی افزود: نخستین مرحله اردوی آماده سازی این دوره از مسابقات از ۱۱ دی تا ۱۵ اسفند و مرحله دوم آن از ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ تا ۳۰ اردیبهشت سال آتی و مرحله نهایی نیز از ۲۰ خرداد  تا ۷ مهرماه سال ۱۳۹۶ برگزار می شود.

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت