دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

 

 

 

 
تاریخ : پنجشنبه 23 دی 1395 ساعت 12:30   |   کد مطلب: 24530
معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از برگزاری دوره آموزشی سامانه چاپ ویژه کارشناسان استان های غرب کشور در همدان خبر داد.

به گزارش نافع به نقل از صبح الوند، مجید فروتن اظهار کرد: دوره آموزشی سامانه چاپ ویژه کارشناسان استان های کردستان، لرستان، ایلام و کرمانشاه روزهای یکشنبه و دوشنبه ١٩ و ٢٠ دی ماه با هماهنگی دفتر امور چاپ وزارت ارشاد با حضور کارشناسان این دفتر در همدان برگزار شد.

 

وی افزود: در این دوره که کارشناسان چاپ شهرستان های استان همدان نیز حضور داشتند، مراحل انجام تمام امور مربوط به متقاضیان و دارندگان مجوز چاپ، از طریق سامانه آموزش داده شد.

 

فروتن خاطرنشان کرد: ثبت درخواست متقاضیان اخذ مجوز چاپ، خرید و فروش دستگاه های چاپی، نقل و انتقالات مکان چاپخانه و ثبت تمامی اطلاعات آماری واحدهای چاپی از جمله مواردی است که از طریق سامانه مذکور انجام شده و به صورت سراسری قابل رویت و گزارش گیری است.

 

معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان تصریح کرد: طبق سیاست های دفتر امور چاپ در راستای اجرای ضوابط مربوط به دولت الکترونیک، از سال ٩٦ تمامی امور مربوط به چاپ باید از طریق سامانه مذکور انجام شود.

انتهای پیام/.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت