دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 22 دی 1395 ساعت 10:56   |   کد مطلب: 24504
مدیركل راه و شهرسازي استان همدان:
پروژه موزه سفال لالجين 16 درصد پیشرفت فیزیکی دارد
مدیركل راه و شهرسازي استان همدان با بیان اینکه پروژه موزه سفال لاله‌جین از پيشرفت 16 درصدی برخوردار است، گفت: تاكنون برای اين پروژه 2 هزار و 815 ميليون ريال هزينه شده است.

به گزارش نافع، معاون امور عمرانی استاندار به همراه مدیرکل راه و شهرسازی، فرماندار بهار، رئیس سازمان برنامه و بودجه، مدیرکل بحران استانداری و سایر مسئولان ذیربط از روند اجرایی پروژه احداث موزه سفال لالجین بازدید کردند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان در این بازدید اظهار کرد: احداث نمایشگاه و موزه سفال به مساحت 3 هزار و 736 متر مربع با زیربنای 2 هزار متر مربع از سال 89 شروع شده است.

فرهاد فرزانه با بیان اینکه این پروژه هم اکنون از پیشرفت 16 درصدی برخوردار است، گفت: تاکنون برای این پروژه 2 هزار و 815 میلیون ریال هزینه شده است.

وی یادآور شد: یکی از مشکلات این پرو‍ژه اوقافی بودن و نداشتن پروانه آن است که امیدواریم با حل این دو مشکل و تخصیص اعتبارات پروژه شروع به کار کند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان خاطرنشان کرد: هدف از اجرای این پروژه، شناسایی و معرفی صنعت سفال و هنرهای دستی استان به تمام بازدیدکنندگان داخلی و خارجی، حمایت از این صنعت و اشتغالزایی است.

انتهای پیام/م

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما