دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 21 دى 1395 ساعت 14:47   |   کد مطلب: 24495
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی:
روستای اسلام‌آباد ملایر، شهر شد
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی از تصویب شهر شدن روستای اسلام‌آباد شهرستان ملایر خبر داد.

به گزارش نافع،

حجت‌الاسلام احد آزادی‌خواه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ملایر با اشاره به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های روستای اسلام‌آباد ملایر اظهار کرد: این روستا از توابع بخش مرکزی ملایر است.

وی با اشاره به توانمندی‌های بالای این روستا در بخش کشاورزی، فرهنگی، مذهبی، گفت: با توجه به این موضوع با درخواست و پیگیری‌های صورت گرفته از سوی امام جمعه، دهیاری، اعضای شورای شهر و با پیگیری بخشدار، فرمانداری و سایر مسؤولان و با تصویت هیات دولت این روستا به شهر تبدیل شد.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک به مردم روستای اسلام‌آباد برای این اتفاق گفت: ما نیز به عنوان نماینده مردم همه سعی و تلاش خود را برای توجه بیشتر به زیرساخت‌های این منطقه خواهیم داشت.

وی ابراز امیدواری کرد شهر شدن روستای اسلام آباد بتواند باعث رشد و توسعه این منطقه در ابعاد مختلف فرهنگی ، اجتماعی و سایر بخش‌ها شود.

آزادی‌خواه همچنین با اشاره به تبدیل شدن روستای علوی به عنوان مرکزیت دهستان ترک شرقی افزود: روستای علوی نیز با داشتن چهره‌های ماندگار و سابقه انقلابی به عنوان یکی از روستاهای پرافتخار شهرستان ملایر محسوب می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: این دهستان به عنوان قطب کشاورزی شهرستان بوده که امیدواریم تبدیل این روستا به عنوان مرکزیت دهستان ترک شرقی زمینه ساز توسعه سایر روستاها در این بخش باشد.

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت