آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 21 دى 1395 ساعت 14:34   |   کد مطلب: 24492
سخنگوی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان از برگزاری مجمع انتخابات هیئت کشتی استان در سوم بهمن ماه امسال خبر داد.

به گزارش نافع، حمدالله چاروسایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان با بیان این که مجمع انتخابات هیئت کشتی استان همدان با حضور حمید بنی‌تمیم، نایب رئیس فدراسیون کشتی، و مدیرکل ورزش و جوانان استان برگزار خواهد شد، اظهار داشت: تاریخ برگزاری این مجمع از سوی فدراسیون کشتی ساعت 9 صبح روز یکشنبه سوم بهمن ماه امسال اعلام شده است.

وی افزود: پیش از این قرار بود مجمع انتخابات هیئت کشتی همدان در روز دوشنبه سیزدهم دی ماه جاری برگزار شود اما با وجود رایزنی انجام گرفته از سوی مدیرکل ورزش و جوانان استان با رئیس فدراسیون کشتی برای برگزاری مجمع انتخابات در موعد مقرر برگزاری مجمع در تاریخ مذکور از سوی فدراسیون کشتی لغو شد.

سخنگوی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان با بیان اینکه هیئت کشتی استان همدان در حال حاضر و بر اساس آیین نامه هیئت‌های ورزشی توسط سرپرست اداره می‌شود بیان کرد: در این دوره از انتخابات هیئت کشتی استان همدان برای نخستین بار 12 نامزد ثبت نام کردند که صلاحیت هر 12 نفر برای حضور در انتخابت از سوی مراجع قانونی تایید شده است.

وی گفت: رئیس هیئت کشتی استان همدان برای یک دوره 4 ساله با رای اعضای مجمع از بین این 12 نامزد در روز سوم بهمن ماه انتخاب خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها