دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 20 دی 1395 ساعت 14:19   |   کد مطلب: 24465
سخنگوی شورای اسلامی شهر سرکان از زنده گیری سگ های ولگرد برای در آسایش بودن مردم این شهر و همچنین حمایت از حیوانات خبر داد.

به گزارش نافع، به نقل از  خبرنگار رودآور؛ چند روز پیش خبری با عنوان " سگ های ولگرد را بکشند یا نکشند؟!حمله سگ های ولگرد به یک نوجوان سرکانی/معظلی به نام تعدد سگ های ولگرد در یک شهر"، منتشر شد که در آن آمده بود: حمله سگ های ولگرد در شهر سرکان به یک نوجوان، مردم این شهر را نگران کرده است و از مسئولان و حامیان محیط زیست می خواهند تا قبل از آنکه حادثه ای بدتر رخ دهد چاره ای بیاندیشند.

حال «ناهید اسکندری» سخنگوی شورای اسلامی شهر سرکان از آغاز زنده گیری سگ های ولگرد از چهارشنبه هفته جاری خبر می دهد.

وی دراین باره اظهار کرد: در رابطه با سگ های ولگرد از یک طرف با اعتراض برخی شهروندان درباره حمله آن ها روبرو بودیم و از  طرف دیگر در صورت کشتن این سگ ها با واکنش حامیان محیط زیست مواجه می شدیم.

سخنگوی شورای اسلامی شهر سرکان افزود: همچنین تأمین هزینه بسیار 70 هزار تومانی برای زنده گیری سگ ها از طرف شهرداری سرکان که منبع درآمدی خاصی ندارد هم فراهم نبود و ما باید چاره ای دیگر می اندیشیدیم.

اسکندری عنوان کرد: از این رو در نشستی که روز گذشته با یک گروه همدانی حامی حیوانات داشتیم، برای زنده گیری سگ های ولگرد به توافق رسیدیم و قرار بر آن شد تا شهرداری برای زنده گیری هر قلاده سگ  مبلغ ۳۰ هزار تومان پرداخت کند.

وی تصریح کرد: امید است این گروه که با عنوان " حمایت از حیوانات محیط زیست" فعالیت می کنند بتوانند هرچه سریعتر نگرانی های مردم شهر سرکان درباره حمله سگ های ولگرد را برطرف کنند.

فاطمه زنگنه 

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما