دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : یکشنبه 19 دی 1395 ساعت 17:04   |   کد مطلب: 24450
رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر گفت: عباس زندی در مسابقات وزنه‌برداری جوانان کشور مقام دوم را کسب کرد.

به گزارش نافع،به نقل از ملایری‌ها؛ غلامحسن اکبری اظهار داشت: عباس زندی وزنه‌بردار جوان و خوش آتیه شهرستان ملایر در مسابقات قهرمانی جوانان کشور در استان البرز موفق به کسب مقام نائب قهرانی شد.

وی افزود: این مسابقات در شهر کرج برگزارشده که در آن ورزشکار جوان ملایری در دسته 77 کیلوگرم نایب‌قهرمانی این مسابقات را کیب کرد.

از آن خود بکند.
رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر با اشاره به قهرمانی بانوان ووشوکار ملایری در مسابقات استان بیان کرد: تیم ووشوی بانوان این شهرستان در سه رده سنی نوجوانان, جوانان و بزرگ‌سالان  در مسابقات انتخابی استان در روز جمعه که در همدان برگزار گردیده  شرکت نمود.

وی افزود: بانوان ورزشکار ملایر در این مسابقات و با کسب 9 مدال طلا،5 مدال نقره و 3 مدال برنز بر سکوی قهرمانی استان تکیه زدند.
اکبری با اشاره به مدال‌آوران ملایر در این مسابقات بیان کرد: خانم‌ها زینب آقاجانی و زهرا پژوهش مدال طلا ، زهرا پژوهش و زینب آقاجانی مدال نقره، فاطمه پژوهش و محنا روستایی مدال برنز مدال‌آوران ملایر در سبک تالو رده سنی نوجوانان بودند.

وی با اشاره به مدال‌آوران در بخش ساندا بیان کرد: یکتا لطفی و تینا لطیفی مدال طلای رده سنی نوجوانان و
مینا جعفری مدال طلا, مهدیس کاشانی و مبینا هاشمی مدال نقره, ملیکا افشاری و محدثه نجفی مدال برنز رده سنی جوانان این مسابقات را کسب کردند.

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر گفت: مژده سجادی، حدیث قنبری، پروین احمدوند و زاهده داوری مدال طلا و روژین خاجوند مدال نقره رده سنی بزرگ‌سالان بخش ساندای این مسابقات را کسب کردند.

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما