دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

 

 

 

 

***
SEO Services Glendale

تاریخ : شنبه 18 دی 1395 ساعت 15:09   |   کد مطلب: 24427
فرمانده انتظامي استان گفت: در عمليات مشترک ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان همدان و پلیس یزد 98 کيلو ترياک کشف شد.

به گزارش نافع، سردار "حاجي محمد مهديان نسب" در تشريح اين خبر گفت: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان پس از دريافت خبري مبني بر انتقال محموله مواد مخدر توسط سوداگران مرگ از يکي از استان هاي جنوبي به سمت استان هاي مرکزي و غربی، بلافاصله تحقيقات خود را براي توقف اين محموله مواد مخدر آغاز کردند.

وی افزود: پليس مبارزه با مواد مخدر استان در يک تبادل اطلاعاتي و عملياتي با پليس مبارزه با مواد مخدر یزد، یک دستگاه خودرو حامل مواد مخدر را شناسایی و آن را طی یک عملیات ویژه پلیسی توقيف کردند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: در این عملیات یک نفر قاچاقچی دستگیر و 98 کیلو تریاک کشف شد و در ادامه متهم به مراجع قضايي تحويل و خودرو نيز به پارکينگ منتقل شد.

فرمانده انتظامي استان همدان در پايان بيان داشت: عمليات هاي مشترک فرا استاني نمادي از رشد، بلوغ و بالا بودن سطح تعامل اطلاعاتي به منظور ضربه زدن بر پيکر منعوس باندها و شبکه هاي مواد مخدر مي باشد که به نحو هدف مندي در سطح ناجا در حال اجرا مي باشد.

 

دیدگاه شما