دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 10 دی 1395 ساعت 07:31   |   کد مطلب: 24267
حجت الاسلام نبویان در تجمع جوانان انقلابی همدان گفت: امروز باید چه درسی از سیدالشهدا گرفت؟ درسی که امروز باید میگرفتیم مذاکره با یزید زمان نبود، بلکه مبارزه با یزید زمان بود.

به گزارش نافع، نماینده سابق مردم تهران در تجمع بزرگ جوانان انقلابی همدان که در سالن انصار برگزار شد، گفت: نگاه به مسئله فتنه مانند نگاه به سيدالشهدا و قضيه کربلا دو جور است. در قضيه کربلا دو جور حرف بود، هزار و چهارصد سال پیش یک امام حسین بود که انسان خیلی خوبی بود و یک نامردی هم به نام یزید بود که امام حسین را شهید کرد، زن و فرزندش را به اسارت برد.

 

حجـت الاسلام نبویان در ادامه با اشاره به اینکه آیا ائمه برکه راکدند یا چشمه جاری، افزود: امروز چه درسی باید از سید الشهدا گرفت؟! درسی که امروز باید میگرفتیم مذاکره با يزيد زمان نبود، بلکه مبارزه با يزيد زمان بود.

 

وی با یاد آوری فتنه 88 بیان داشت: در آن قضایا هم همینطور یک عده آدم جاهل و مغرض همچون موسوی و کروبی که اصلا ارزش نام بردن هم ندارند، بودند، بله ما هم معتقد هستیم که باید حصر تمام شود، جریان فتنه سی و هفت کشته داد که اگر فرزند من بود الان استخوانش هم پوسیده بود، حصر را باید تمام کنند این چه حصری است این ها را باید محاکمه بکنند.

 

نبویان تأکید کرد: ما باید فتنه امروز را بشناسیم، امروز با اینها کاری نداشته باشیم، بصیرت نسبت به فتنه امروز مهم است، فتنه یک گفتمان و یک جریان است، ویژگی های جریان را باید شناخت.

 

نماینده سابق مردم تهران با استناد بر قرآن و خواندن تفسیر قرآن جریان فتنه را دارای سه ویژگی دانست و گفت: اولین ویژگی که بزرگترین و مهمترین ویژگی آن جریان به حساب می آید،  اسلام ستیزی بود، فتنه در نهایت برای آن بود که اسلام باید نابود شود. و یک سری شعارهایی که ميدادند نه شرقی، نه غربی جمهوری ایرانی برای همین بود. اسلام مشکل بود. اسلام باید نابود شود.

 

نبویان ویژگی دوم جریان فتنه را مبارزه آنها با اصل ولایت فقیه عنوان کرد و افزود: اینها با هر اسلامی که مشکلی ندارد، اسلام در عربستان هم هست اول وقت نماز هم میخوانند، خروجی این ها میشود داعش، میشود نوکری دشمنان خدا. اما کدام اسلام برایشان مشکل ایجاد میکند؟ اسلام انقلابی، اسلام ناب محمدی در مقابل اسلام آمریکایی است. این اسلام انقلابی رهبر دارد، ولی فقیه دارد. شما یک هواپیما را تصور کنید خلبان نداشته باشد چه میشود؟!

 

وی تأکید کرد: هرکس که در مقابل مقام معظم رهبری بایستد؛ او یک فتنه گر است، امروز آقا یک چیز میگوید فلان کس در مقابلش یک چیز می گوید، حال باید جریان فتنه راشناخت. امام فرمودند، آمریکا دیو خون آشام است، آمریکا شیطان بزرگ است اما متأسفانه امروزه عده ای میگویند امام اشتباه کرده است، امام چرا اشتباه کرده؟ آدم به شیطان دست می دهد؟ این دست دادن یعنی؛ توجه! توجه! امام اشتباه کرده است.

 

نبویان ويژگي سوم جریان فتنه را نیز مبارزه با اساس انقلاب خواند و تصریح کرد: اساس انقلاب مبارزه با استکبار است. به سراغ قرآن کریم میرویم که یک دیپلماسی آورده است، قرآن میفرماید؛ رابطه با آمریکا، لبخند زدن به آن و دست دادن با اوباما ممنوع است، پس چرا ما انجام دادیم. تمام انبیاء آمدند تا با کدخداها بجنگند. قرآن میگوید ولایت استکبار را نپذیرید. همه نیز انبیاء مقابل آنها ایستادند.

 

وی با اشاره به اینکه برخی عزت خود را در دست دادن با جان کری، رفتن به کاخ سفید و آمدن اشتون به ایران میبینند بیان داشت: به دو نوجوان ما در فرودگاه تجاوز کردند چه تعداد از مردم ما را در منا کشتند، شما تکان خورديد! عزت شما چیست؟ عده ای عزت خودشان را به رابطه با سران کفر میدانند. عزتشان را از رابطه با آمریکا میدانند.

 

نبویان افزود: وزیر خارجه ما جناب آقای ظریف ده دقیقه از وزیر خارجه عربستان وقت میخواهد وزیر خارجه آنها تحویل نمیگیرد. آن وقت پیش امیر کویت زانو میزند این زانو زدن یعنی زانو زدن ملت ایران .

 

وی دیپلماسی قرآن را متعالی دانسته و دیپلماسی دیگر را غرب گرا خواند و بیان داشت: دیپلماسی دوم، دیپلماسی لبخند است امروزه دیپلماسی ایران این است، دیپلماسی غرب گرا است.

 

در ادامه اظهار داشت: امروز هرکس وزیر، نماینده، روحانیون عمامه به سر، روزنامه نگار و... که دوست دارد با آمریکا رابطه داشته باشد، قرآن صریحاً میگوید، خودش آمریکایی است.

 

نبویان گفت: ترامپ که رأی آورده فلانی از عصبانیتش جلسه اصلی کشور را رها کرده رفته خانه، دیگری گفته شوکه شدم، روزنامه های اصلاح طلب ناراحت شدند که چرا کلینتون رأی نیاورده است! مگر او بهتر از ترامپ بود؟ دل بسته اند به کلینتون! 

هرکس به سران کفر دل ببندد خانه ای بر تارهای عنکبوت ساخته است. هر زمانی که آمریکا قدرت بر شما پیدا میکند قطعاً نه مراعات لبخند شما را و نه مراعات برجام شما را میکند. آمریکا مراعات دوستی را نمیکند.

دیدگاه شما