دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 10 دی 1395 ساعت 07:20   |   کد مطلب: 24264
نماینده سابق مردم تهران بر مزار سردار همدانی گفت:
گفتمان فتنه را باید در فضای رسانه جا انداخت
نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی امروز عصر بر مزار سردار همدانی حاضر شد و گفت: حضرت آقا در تمام سخنرانی هایشان 2 نکته را دست بردار نبودند؛ یک فتنه و دوم برجام. اصحاب رسانه باید دو پرچم برجام و فتنه را محکم و برافراشته نگاه‌ دارید و جریان فتنه را بشناسید و در راه مقابله با آن قدم بردارند.

به گزارش نافع، سید محمود نبویان، نماینده سابق مردم  تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی امروز بر سر مزار شهید همدانی در بین اهالی رسانه  با اشاره به ماجرای فتنه 88، گفت: ما نباید به سراغ سال 88 برویم، آن فتنه تمام شد و ما باید به دنبال گفتمان فتنه وجریان فتنه برویم . آیا امروز این جریان ظهور و بروزی دارد یا نه؟! باید با این مبارزه کرد. موسوی و کروبی دیگر تمام شدند.

 

وی ادامه داد:  ما باید زمان شناس باشیم و به سراغ تاریخ نرویم در حال حاضر مهمترین گفتمان جریان فتنه که الان خیلی گرفتار آن هستیم ایجاد رابطه با کسی که امام، انقلاب، اسلام با آن مبارزه کرد.

 

نبویان اظهار داشت: عده ای عزت خود را به رابطه با سران کفر میدانند، دوست دارند با آمریکا دوست شوند، رفتند دست دادند لبخند زدند، اگر کسی شیطان باشد کسی به او دست نمی دهد.

 

وی تصریح کرد: باید روی این جریان کار شود، باید جا بیاندازیم که رفتن به سراغ دشمنان این ملت، حتما به انقلاب، مردم و منافع آنها ضربه خواهد زد.

 

نبویان افزود: انقلاب پیش آمد تا جایی که به سراغ تشکیل امت واحد اسلامی رفت. لبنان ، سوریه و یمن تحت تأثیر انقلاب واقع شد، ما داریم منطقه را میگیریم. اما بزرگترین ضربه که  به این انقلاب وارد شد این بود که دولت این انقلاب را 37 سال به عقب برگرداند.

 

وی با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری به عدم اعتماد به آمریکا گفت: دوستی و رابطه با آمریکا بد است، ما باید گفتمان فتنه را فهمیده، مستدل و مستند در فضای رسانه ای جا بیاندازیم.

ما هروقت به سراغ امریکا رفتیم جز اینکه سر ما کلاهی بگذارد چیزی نداشته است.

 

نبویان در پایان افزود: حضرت آقا در تمام سخنرانی هایشان 2 نکته را دست بر دار نبودند؛ یک فتنه و دوم برجام. اصحاب رسانه باید دو پرچم برجام و فتنه را محکم و برافراشته نگاه‌ دارید و جریان فتنه را بشناسید و در راه مقابله با آن قدم بردارند.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما