آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 9 دى 1396 ساعت 10:02   |   کد مطلب: 24253
مراسم بزرگداشت سالروز حماسه ماندگار 9 دی با حضور پر شور مردم دارالمومنین همدان در میدان امامزاده عبدالله(ع) هم اکنون در حال برگزاری است.

به گزارش نافع، این مراسم با حضور پر شور مردم  ولایت مدار همدان بار دیگر با حضور پرشور خود در سالروز حماسه 9 دی با آرمان های امام راحل، شهدای انقلاب و مقام معظم رهبری تجدید بیعت کردند.
این مراسم از دقایقی پیش با حضور گروه های مختلف مردم،عشایر،روستائیان،زن و مرد،کوچک و بزرگ،دانش آموز و دانشجو در شهرهای ملایر،رزن،فامنین،اسدآباد،کبودراهنگ، آغاز شده و باشکوه تر از قبل در حال برگزاری است.

این آیین باشکوه که صبح امروز در میدان امام زاده عبدالله (ع) همدان در حال برگزاری می باشد.
همه آمدند تا برای محکوم کردن فتنه گران گذشته و حال و از برای حمایت از عدالت خواهی مردم.

بلوار خواجه رشید همدان لبریز از جمعیت است، و مردم از مناطق مختلف شهر در حال ورود به این راهپیمایی عظیم دارالمجاهدین هستند.

مردم دارمجاهدین همدان در این مراسم  با اعلام وفاداری به ولایت فقیه، بار دیگر با رهبرانقلاب و امام خمینی (ره) و آرمان های شهدا، تجدید بعیت کردند.
مردم ولایت مدار با سر دادن شعارهای انقلابی و ارزشی  در حمایت از نظام جمهوری اسلامی و ولایت فقیه، اعلام کردند که  تا آخرین نفس مدافع راستین ولایت و پاسدار واقعی آرمان‌ها و ارزش‌های نظام شکوهمندانقلاب  اسلامی بوده و هستند.

مردم همیشه بیدار، مومن، انقلابی و همیشه در صحنه همدان با سردادن شعارهای  مرگ برامریکا، مرگ بر  اسرائیل و مرگ بر فتنه‌گر انزجار خود را از سران فتنه و حامیان غربی آنها یعنی آمریکا و انگلیس با صدای بلند فریاد و اعلام کردند با تمام وجود در برابر تمام توطئه‌های آنان خواهند ایستاد.

در این مراسم سردار مظاهر مجیدی فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان  با اشاره به ترفندهای استکبار در چهار دهه پس از انقلاب اسلامی، اتحاد مردم و تبعیت از فرامین رهبری را مورد تاکید قرار داده و آن را رمز پیروزی ملت و انقلاب دانست.

در حال تکمیل خبر می باشیم

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت