دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 9 دی 1395 ساعت 08:37   |   کد مطلب: 24246
نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور طرفداران فتنه در مناصب دولتی زمینه‌ساز مشکلات و فتنه‌های بعدی در اجتماع است.

به گزارش نافع، محمدعلی پورمختار در گفت‌وگو با تسنیم با گرامیداشت ایام‌الله 9 دی اظهار داشت: مردم ایران در این روز بصیرت و بیداری خود را نشان دادند و انقلاب را از گزند فتنه دشمنان حفظ کردند.

وی افزود: در فتنه 88 افرادی آگاهانه و یا ناآگاهانه در داخل و خارج از کشور از فتنه 88 حمایت می‌کردند و از سوی دشمنان حمایت می‌شدند.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: فتنه‌گران کسانی هستند که کینه دیرینه دارند و از زخم‌خوردگان انقلاب  و جمهوری اسلامی  به شمار می‌آیند.

فتنه‌گران دست از تلاش‌های خود بر نمی‌دارند

وی با تأکید بر اینکه فتنه‌گران اگر چه در 9 دی به سختی از مردم شکست خوردند تصریح کرد: این گروه‌ها و جریانات دست از تلاش‌های خود دست بر نمی‌دارند و امکان اینکه بخواهند فتنه دیگری را شروع کنند وجود دارد.

پورمختار عنوان کرد: در حال حاضر نیز شاهدیم که گروه‌های معاند و مخالف نظام با حمایت دولت‌های غربی با شبهه افکنی‌ها در بسیاری مسائل، حتی موضوعات شفاف اهداف خود را دنبال می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه همیشه نیاز به حفظ حضور و هوشیاری ملت احساس می‌شود گفت: برای ادامه دادن مسیر انقلاب اسلامی نیاز به افزایش بصیرت داریم و باید از تجارب 9 دی و فتنه 88 حداکثر استفاده را ببریم.

برای حفظ انقلاب، باید خود را به بصیرت مجهز کنیم

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی  افزود: برای حفظ انقلاب  و طی کردن مسیر الهی نظام جمهوری اسلامی، باید خود را به بصیرت مجهز کنیم.

وی درباره اقدام برخی برای تطهیر فتنه و سران آن نیز بیان کرد: این افراد و جریانات به دنبال ایجاد فتنه و زمینه‌سازی برای فتنه‌های دیگر هستند و جز این نمی‌شود عملکرد آنها را تحلیل و ارزیابی کرد.

فتنه‌گران از سر دادن شعار مرگ بر فتنه‌گر نگرانند

پورمختار تصریح کرد: این افراد به نام فتنه آلرژی و حساسیت دارند و نگران هستند ما شعار مرگ بر فتنه‌گر را سر دهیم و بگوییم که فتنه خط قرمز نظام اسلامی است.

وی افزود: با یادآوری فتنه 88 و جریانات آن  هوشیاری مردم حفظ می‌گردد، چرا که آن وقت معلوم می‌شود،  فتنه گران چه اقداماتی کرده و چه جنایتی را علیه ملت انجام دادند.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ با تأکید بر اینکه فتنه‌گران با هدف اینکه نظام مقدس و الهی جمهوری اسلامی، که ثمره جانفشانی هزاران شهید و ایثارگر است را ساقط کنند، اظهار داشت: باید همواره ابعاد مختلف این جریان برای مردم بازگویی شود.

حضور طرفداران فتنه در مناصب دولتی زمینه‌ساز فتنه‌های بعدی است

وی با بیان اینکه حماسه 9 دی طومار فتنه گران را در هم پیچید عنوان کرد: برای مقابله با این جریان خزنده، بیان خصوصیات فتنه، راه‌های مقابله با آن و حفظ مردم در صحنه‌های دفاع از انقلاب ضروری است.

رئیس سابق کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با تأکید بر عدم حضور طرفداران جریان فتنه 88 در مناصب دولتی، ابراز کرد: این افراد و جریانات زمینه‌ساز فتنه‌های بعدی در جامعه می‌شوند.

وی فتنه آینده را دو قطبی کردن جامعه دانست و اظهار داشت: این موضوعی بود که رهبر معظم انقلاب آن را شناختند و به درستی جلوی آن را گرفتند.

پورمختار افزود: رهبر معظم انقلاب با تأکیدی که بر عدم حضور عده‌ای در انتخابات ریاست جمهوری داشتند پیشاپیش سد راه این موضوع  و اتفاقات پس از آن شدند.

وی با اشاره به اینکه اگرچه طرف مقابل کماکان بر طبل دو قطبی کردن جامعه می‌کوبد، گفت: این جریان می‌خواهد افکار عمومی را به سمت به حق بودن موضع خودشان در انتخابات هدایت کنند و زمینه‌ساز رویدادهای بعدی شوند.

با روشنگری نیروهای انقلابی دشمنان نظام راه به جایی نمی‌برند

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ با اشاره به اینکه ما باید این جریان را شناخته و مردم را آگاه کنیم عنوان کرد : مردم همواره نسبت به ولایت و سخنان ایشان آگاه و حساس بوده و در اطاعت از رهبری بصیر هستند.

وی با بیان اینکه دشمنان دست از دشمنی خود برنمی‌دارند گفت: دشمنان نظام و افرادی که به دنبال آزار و اذیت نظام هستند راه به جایی نمی‌برند و با روشنگری نیروهای انقلابی بازهم در این عرصه شکست می‌خورند.

انتهای پیام/م

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت