دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 8 دی 1395 ساعت 08:12   |   کد مطلب: 24222
مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان فامنین گفت: انقلاب اسلامی ایران در تمام دوران عمر با برکت خود، از ابتدا تا به امروز همواره در معرض انواع توطئه ها و دشمنی های دشمنان زخم خورده، بوده و هست.

به گزارش نافع، معصومه جلیلی در گفتگو با خبرنگار آوای فامنین گفت: انقلاب اسلامی ایران در تمام دوران عمر با برکت خود از ابتدا تا به امروز همواره در معرض انواع توطئه ها و دشمنی های دشمنان زخم خورده بوده و هست.

 

وی با اشاره به ماهیت فتنه 88 افزود: دشمنانی که منافع خود را با وقوع این انقلاب از دست رفته می دیدند، اعم از بیگانگانی چون آمریکا و رژیم صهیونیستی و مزدوران خائن وطنی چون منافقین، سلطنت طلبان، ملی  مذهبی ها، مارکسیست ها و ... که باید به این معاندان و مخالفان نظام ، گروه منافقین جدیدی که پس از دوران سازندگی و اصلاحات سر برآوردند را نیز اضافه کرد.

 

مدیر کانون پرورش فکری کودکان فامنین، ادامه داد: این گروه که رسیدن به قدرت را به هر وسیله ممکن مشروع می داند، در رفتار و گفتارشان همواره نوعی همنوایی با بیگانگان ، فاصله گرفتن از شعارهای اصیل انقلاب و امام و غرب زدگی را می توان مشاهده کرد.

 

جلیلی با بیان اینکه، فتنه 88 هجمه ای  همه جانبه به اصل و بنیان نظام بود خاطر نشان کرد: خسارات مادی و معنوی  زیادی از طریق عوامل فتنه 88 برای نظام و کشورمان، چه در داخل و چه در سطح بین الملل به همراه داشته است. اما حضور مردم در 9  دی 88 در پی سخنان مقام معظم رهبری مد ظله العالی ، تمام اهداف و مقاصد دشمنان را سرکوب نمود.

 

وی اذعان کرد: وظیفه تک تک ماست که در حمایت از ولایت و رهبری و اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، فتنه 88 را محکوم نماییم.

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما