دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 7 دی 1395 ساعت 11:34   |   کد مطلب: 24215
در بیانیه بسیج هنرمندان همدان عنوان شد؛
9 دي روز پيوند عاشورايي مردم و رهبري
همزمان با فرا رسیدن 9 دی سالروز تجدید میثاق امت با آرمان های انقلاب اسلامی، سازمان بسیج هنرمندان همدان بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش نافع، در متن این بیانیه آمده است: "9 دي ماه سال 1388به عنوان برگ زريني از دفتر پرافتخار و سراسر عزت تاريخ كشور ايران اسلامي، پيام ولايت‌مداري ملت بسيجي و قدرشناس را به جهانيان فرياد زد و مردم بصير و انقلابي با حضور پرشكوه و يكپارچه در آن راهپيمايي عظيم نشان دادند كه توطئه‌ها و نقشه‌هاي استكبار جهاني و نوكران دست‌آموز او نخواهند توانست در ادامه راه شهدا و امام شهيدان خلل ايجاد كنند.

سالروز حماسه 9 دي يادآور تجديد ميثاق امت اسلامي ايران با ارزش‌هاي انقلاب اسلامي و ولايت است كه خود حاصل ژرفاي بصيرت و آگاهي ملت ايران و منبعث از فرهنگ عاشورا وحميت مذهبي است كه جهانيان را تسليم اراده خود كرد و خشم و عصبانيت دشمنان و منافقين ملت را همراه با انفعال و عقب‌نشيني از مواضع نادرست‌شان به ارمغان آورد.

حماسه ۹دی ماه ملت ايران با همه تحليل‌ها و بررسي‌ها يك نكته مهم داشت و آن اين است كه نشان داد مردم فهيم ايران همچنان زنده و بيدار و پا در ركاب و آماده اطاعت از ولي خود در صحنه حضور دارد و دست از آرمان‌هايش بر نخواهند  داشت. مردم در 9 دي ماه سال 88 در يك حضور به ياد ماندني خواسته و اعتقادات خود را يك بار ديگر بيان كردند و از يك امتحان بسيار دشوار سربلندانه بيرون آمدند. اما بايد دانست كه دشمنان نظام و انقلاب لحظه‌اي دست از دشمني برنخواهند داشت، لذا بايد با بصيرت و درك انقلابي، حوادث و اتفاقات و حضوري مداوم و گسترده با نگاه به سرچشمه معارف ولايت و رهبري راه را همچون گذشته گم نكنيم تا كشتي نجات ملت‌ها را با گذر از طوفان‌ها وموج‌هاي خطرناك به ناخداي اصلي آن ،حضرت بقية‌الله الاعظم (عج) بسپاريم.

اينک سازمان بسیج هنرمندان استان همدان ضمن نکوداشت سالگرد حماسه 9 دي روز پيوند عاشورايي مردم ورهبري ، بصيرت وحضور آگاهانه ملت مسلمان ايران را در خلق اين حادثه تاريخي ارج نهاده واز درگاه خداوند متعال براي ملت قدردان ايران اسلامي ورهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه اي مد ظله العالي موفقيت وسربلندي مسئلت مي نماييم وازآحاد مردم مومن وولايي مي خواهيم تا با حضور پرشور خود درمراسم بزرگداشت يوم الله 9 دي بصيرت و درايت خود را در استيصال نقشه ها وترفندهاي معاندان ومغرضان به رخ جهانيان بکشند".

انتهای پیام/م

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت