دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 6 دی 1395 ساعت 09:19   |   کد مطلب: 24185
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در زمان وزیر قبلی ورزش توجهی به مناطق محروم نمی شد که امیدواریم با جابجایی وزیر ورزش این مناطق مورد عنایت قرار گیرند.

به گزارش نافع، علی کرد در گفتگو با همدان ورزش اظهار کرد: رویکرد و عملکرد دولت در حوزه ورزش نسبتا خوب بوده است و در این اوضاع تحریم و محدودیت دولت توانسته با هم فکری و با هم بودن کشور را نگه دارند و در حوزه ورزش کار کنند .

وی ادامه داد: با توجه به مشکلات رویکرد دولت خوب ارزیابی می شود هر چند بودجه فرهنگی در سال 95 به اندازه کافی نبود و در این بخش توجه خاصی نشده است و تمام امورات وابسته به فرهنگ است واهتمام بیشتردر این حوزه در تمام بخش تاثیر گذار است .

کرد بیان داشت: جابجایی وزیر ورزش در این حوزه امیدواریم بتواند کمکی به بخش ورزشی کشور کند و با برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت به صورت روزانه بتوانیم جلوی بزهکاری را بگیریم .

وی افزود: همان طور که می دانید در زمان گودرزی وزیر ورزش مناطق محروم در انزوا قرار داشتند و اکثرا استان های توسعه یافته مدنظر بودند که امیدواریم با جابجایی مناطق محروم نیز مورد عنایت قرار گیرند .

کرد گفت: برنامه ای باید تدوین شود که تمام اقشار و تمام رده های سنی و اکثر مناطق به خصوص مناطق توسعه نیافته و محروم را تحت پوشش قرار دهد .

انتهای پیام/م

دیدگاه شما