دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : یکشنبه 5 دی 1395 ساعت 13:58   |   کد مطلب: 24177
مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان:
95 کیلومتر راه اصلی و روستایی منتظر تخصیص اعتبار
مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان از اجرای 30 طرح کوچک و بزرگ به طول 136 کیلومتر خبر داد.

فرهاد فرزانه در گفتگو با "نافع" افزود: این موارد شامل طرح های در دست اجراي اداره نظارت بر راه هاي اصلي و راه های روستایی می شود که 41 کیلومتر آن از پیشرفت صد درصدی برخوردار است.

وی اظهار کرد: این موارد شامل تقاطع غیر همسطح بهشت هاجر ملایر و قطعه یک تویسرکان کنگاور در بخش راه های اصلی و راه های روستایی باغچه – گمين قلعه کبودراهنگ، بهادر بيگ بهار، قلعه بختيار تویسرکان، قديمي ملایر و ناصرآباد – زين آباد و داق داق آباد – بابان کبودراهنگ می شود.

فرزانه با اشاره به سایر طرح های در دست اجرا اعلام کرد: بهسازي و تعريض باند دوم رزن– دمق قطعه 2 با بیش از 30 درصد، گردنه اسدآباد با 5/28 درصد، چهارخطه نمودن ملاير به قهاوند با 25 درصد، عمليات زيرسازي تقاطع اصله همدان – ساوه با 35 درصد، چهارخطه سامن – بروجرد با 75 درصد، چهارخطه ملاير- توره با 65 درصد و اصلاح پيچ سالوك با 95 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است.

وی بیان کرد: همچنین ساماندهي پل شعبان با 60 درصد، چهارخطه كردن نهاوند-آورزمان-ملاير با 55 درصد، چهارخطه كردن تويسركان-كنگاور قطعه 2  با 55 درصد، كنارگذر رزن با 10 درصد، تكميل زيرسازي و اجراي بيس و آسفالت اسدآباد – داش بلاغ با 5 درصد و اجراي آسفالت تويسركان-كنگاور با 95 درصد پیشرفت فیزیکی از دیگر طرح های باقیمانده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان گفت: در بخش راه های روستایی نیز جاده قانقانلو رزن، امامزاده محسن(ع)، بهرام آباد و حاجي مقصود همدان، حسن آباد و شيخ جراح کبودراهنگ، پنبه در و شادمانه نهاوند و سوتلق تويسركان باقی مانده است.

فرزانه با بیان اینکه زمان پایان این طرح ها مشخص نبوده و بستگی به تخصیص اعتبار لازم دارد، تصریح کرد: برای تکمیل این طرح ها در بخش راه های اصلی به ازای هر یک کیلومتر، یک میلیارد تومان و در بخش راه های روستایی به ازای هر یک کیلومتر400 میلیون تومان اعتبار نیاز است.

انتهای پیام/م

دیدگاه شما