دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 4 دی 1395 ساعت 16:28   |   کد مطلب: 24148
دختر صدام حسین پس از مدتها در مصاحبه با یک شبکه تلویزیونی آمریکایی درباره دونالد ترامپ اظهار نظر کرد.

به گزارش نافع به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ رغد دختر صدام حسین در مصاحبه با CNN دونالد ترامپ را به دلیل درک بالای سیاسی‌ و موضعش درباره حمله آمریکا به عراق ستود! وی که پس از گذشت ١٠ سال از مرگ خفت‌بار پدرش برای اولین بار مصاحبه می‌کرد گفت: "این مرد تازه به قدرت رسیده اما این طور که معلوم است درک سیاسی بالایی نسبت به رؤسای جمهور قبلی آمریکا دارد".

دختر صدام که ۴٨ سال دارد در حال حاضر به همراه فرزندانش در اردن زندگی می‌کند. او به پدرش بسیار وفادار بود و پس از آنکه در سال ٢٠٠٣ مجبور به ترک عراق شد به اردن رفت و از آن زمان در این کشور زندگی می‌کند. یکی از دلایل مصاحبه نکردن او شرطی است که دولت اردن برای او گذاشته مبنی بر اینکه هیچگونه فعالیت سیاسی نداشته باشد.

وی در خصوص موضع ترامپ درباره حمله به عراق گفت: "او اشتباه دیگران را تکرار نکرد و این به معنای این است که به اتهاماتی که در آن زمان به پدرم زده می‌شد آگاه بود".

دونالد ترامپ در طول تبلیغات و گردهمایی‌های انتخاباتی چندین بار اعلام کرد که مخالف حمله به عراق بوده است؛ در حالی که مصاحبه‌های او قبل و پس از تهاجم آمریکا به عراق خلاف این را می‌گوید و نشان می‌دهد او در آن زمان طرفدار این جنگ بوده است.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما